Cene → Hleb i peciva → KROASAN SA COKOLADOM 0.12KG NINIS
KROASAN SA COKOLADOM 0.12KG NINIS
Pakovanje 120 g 2 prodavnice Barkod 8606107112350
99,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
825,00 din/kg
Najskuplje je 100,00 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,00 din825,00 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta100,00 din833,33 din/kg+1,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,00 | 99,50 |
| 01.09.2026. | 99,00 | 99,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KROASAN COKOLADA 120GR NINI SEuroprom
- KROASAN SA COKOLADOM 0.12KG NINISTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Kroasan kakao krem 90g Pons
- Prima51,00
- Aroma85,90
- Trnava Promet92,00
+3 prodavnice566,67 din/kgKROASAN VANILA SUMSKO VOCE PREMIUM 90G PONS
- Aroma85,90
- Trnava Promet92,00
- Gomex104,99
+3 prodavnice954,44 din/kg
KROASAN ČOKOLADA PP 70G
- Idea · Mercator · Roda69,99
- Gomex79,99
- Euro Ša M96,00
999,86 din/kg
KROASAN SA KREMOM AS 100g
- Transkom 9465,00
- Luki69,90
- Senta Promet74,99
+1 prodavnica650,00 din/kgKroasan kackavalj i sunka Pons
- Trnava Promet88,00
- Gomex104,99
- Metalac Market110,00
733,33 din/kgKroasan virsla BiBip
- Trnava Promet99,00
- Aman99,99
900,00 din/kgKROASAN 0.12 KG NINIS
- Trlić99,00
- Europrom100,00
825,00 din/kgKROASAN 80G FRANCUSKI DON DON
- Šumadija Market43,00
- Senta Promet55,30
537,50 din/kg











