Cene → Lična higijena i kozmetika → SAMPON ZA KOSU ALOE VERA 1L FAMILY
SAMPON ZA KOSU ALOE VERA 1L FAMILY
Pakovanje 1 l 4 prodavnice Barkod 8606106530780
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
99,99 din/l
Najskuplje je 139,00 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,99 din99,99 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din119,99 din/l+20,00 din
-
Aleksandrović20 prodavnica: 119,99 - 139,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik129,99 din129,99 din/l+30,00 din
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33139,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6139,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb139,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26139,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10139,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15139,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99139,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296139,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta139,00 din139,00 din/l+39,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 99,99 | 129,50 |
| 16.09.2026. | 99,99 | 129,50 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 127,49 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 139,99 → 129,99 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAMPON FAMILY 1L ALOE VERAAleksandrović
- SAMPON ALOE VERA 1L FAMILYCash & Carry Plus
- Šampon Family Aloe Vera 1 lMetalac Market
- SAMPON ZA KOSU ALOE VERA 1L FAMILYTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−31 % po lNICE DAY SAMPON ZA KOSU KAMILICA 1L
- Euro Ša M69,00
- Aleksandrović89,90
69,00 din/l- −10 % po l
SAMPON ZA KOSU KAMILICA 1L FAMILY
- Medius89,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Trlić119,99
+2 prodavnice89,99 din/l - −10 % po l
SAMPON ZA KOSU KOPRIVA 1l FAMILY
- Medius89,99
- Sunce (Qvattro)96,99
- Cash & Carry Plus99,99
+4 prodavnice89,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+28 prodavnica838,64 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Aleksandrović399,99
+28 prodavnica895,00 din/l
−39%ŠAMPON ZA KOSU OIL NUTRITIVE GLISS 400ML
- Morava344,00
- Aleksandrović399,99
- Fortuna Market399,99
+26 prodavnica860,00 din/l










