Cene → Sveža i prerađena riba → Regina Delmare Tunj 160 g Komadići u Ulju

Regina Delmare Tunj 160 g Komadići u Ulju
Pakovanje 160 g 3 prodavnice Barkod 8606104406186
94,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
593,69 din/kg
Najskuplje je 129,90 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 49,99 | 102,00 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 102,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TUNA KOMADICI 160G U BILJ.ULJU REGINA DEL MAREAleksandrović
- TUNA KOMADICI 160G REGINA DEL MAREPrima
- REGINA DELMARE TUNJ.160G KOMADICI U ULJUSunce (Qvattro)
- REGINA DELMARE TUNJ 160g KOMADICI U ULJUTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−16 % po kgTuna Komadići u Ulju Barba 140 g
- Leon%69,99
- Soulfood90,00
- Cash & Carry Plus99,99
+5 prodavnica499,93 din/kg
−10 % po kgTuna Komadići u Ulju Stari Beograd 150 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Fortuna Market94,99
- ZAM99,90
+10 prodavnica533,27 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Regina Delmare Tunj 160 g Komadi u Ulju
- Leon99,99
- Sunce (Qvattro)169,99
- Trlić199,99
624,94 din/kgRegina Tuna u Mexico Salati 160 g
- Sunce (Qvattro)109,99
- Trlić179,99
- Mikromarket195,00
687,44 din/kgRegina Exotic Salata sa Tunjevinom 160 g
- Trlić179,99
- Mikromarket195,00
1.124,94 din/kgRegina Salata Tuna Mexico u Chili Sosu 160 g
- Sunce (Qvattro)99,99
- Trlić179,99
624,94 din/kg





