Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak Next Joy Mango i Marakuja Zero 1,5 l

Voćni Napitak Next Joy Mango i Marakuja Zero 1,5 l
Najskuplje je 169,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
139,90 din93,27 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta143,00 din95,33 din/l+3,10 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik149,99 din99,99 din/l+10,09 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 149,99 din · Negotin, Zaječar149,99 din99,99 din/l+10,09 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99149,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd150,00 din100,00 din/l+10,10 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta154,00 din102,67 din/l+14,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta154,97 din103,31 din/l+15,07 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta156,00 din104,00 din/l+16,10 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta160,00 din106,67 din/l+20,10 din
-
MercatorRadnje: Beograd164,99 din109,99 din/l+25,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta164,99 din109,99 din/l+25,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta164,99 din109,99 din/l+25,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 159,51 – 171,97 din165,74 din110,49 din/l+25,84 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta169,99 din113,33 din/l+30,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din113,33 din/l+30,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 139,90 | 156,00 |
| 01.09.2026. | 139,90 | 156,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOY MANGO ZERO 1.5LAleksandrović
- SOK NEXT JOY MANGO I MARAKUJA 1.5LBB Trade
- 1.5 PET NEXT JOY ZERO MANGOEuro Ša M
- SOK NEXT JOY 15L MANGO I MARAKUJAFortuna Market
- SOK NEXT JOY MANGO&PASSIONFR 1.5LIdea, Mercator, Roda
- JOY MANGO PSFRT ZERO 1.5LMikromarket
- SOK NEXT JOY 1,5L MANGO&PSFRT 12/1 PETMorava
- NEXT JOY ZERO MANGO I MARAKUJA 1.5LSoulfood
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −46 % po l
Voćni Napitak Frutecco Jabuka 1 l
- VP Dima49,90
- Čutura49,99
- Cash & Carry Plus51,00
+5 prodavnica49,90 din/l - −46 % po l
Voćni Napitak Frutecco Crveni Mix 1 l
- Cash & Carry Plus49,90
- VP Dima49,90
- Univerexport55,99
+2 prodavnice49,90 din/l
−42 % po lVoćni Napitak na Eks Limunada 2 l PET
- Transkom 94109,00
- Maxi · Mega Maxi · Profi%111,49
- Univerexport%114,99
+19 prodavnica54,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l










