Cene → Hleb i peciva → KORE OD HELJDE 430g BRADIC
KORE OD HELJDE 430g BRADIC
Pakovanje 430 g 2 prodavnice Barkod 8606101301330
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Bor, Negotin
325,56 din/kg
Najskuplje je 189,00 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
139,99 din325,56 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6129,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49139,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36139,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb164,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,00 din439,53 din/kg+49,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 139,99 | 164,50 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 164,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KORE SPELTA VAKUM 430GAleksandrović
- KORE OD HELJDE 430g BRADICTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KORE ZA PITU,GIBANICU,BAKLAVU TRIVIT 500G
- Metro111,80
- Šumadija Market114,00
- Cash & Carry Plus149,99
+9 prodavnica223,60 din/kg
Kore Sasa za pite i baklave 500gr
- Yuhor99,99
- Roda204,99
- Mercator229,99
+5 prodavnica199,98 din/kg
−18%KORE ZA PITU KLAS 500G
- Trnava Promet78,00
- VP Dima%79,90
- Senta Promet88,00
+4 prodavnice156,00 din/kg
KORE ZA PITU,GIBANICU,BAKLAVU MARA 500G
- Cash & Carry Plus109,99
- Metro109,99
- Podunavlje119,99
+4 prodavnice219,98 din/kg
KORE ZA LAZANJE SVEŽE NATURA VITA 500G
- Cash & Carry Plus139,99
- Metro191,99
- Univerexport199,99
+4 prodavnice279,98 din/kg
KORE ZA PITU DEBELE SREMSKE SWEET DAYS 500G
- Cash & Carry Plus109,99
- Aleksandrović129,99
- Medius132,83
+3 prodavnice219,98 din/kg
KORE ZA PITU OD HELJDINOG BRAŠNA TRIVIT 500G
- Super Vero229,99
- Prima239,00
- Medius239,99
+3 prodavnice459,98 din/kgKore za pite i baklave Romansa crveno pak.500g
- Podunavlje109,99
- Trnava Promet112,00
- Metalac Market125,00
+3 prodavnice219,98 din/kg














