Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → COCA COLA CHERRY 1.5L PET

COCA COLA CHERRY 1.5L PET
Pakovanje 1,5 l 22 prodavnice Barkod 5449000221223
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
66,66 din/l
Najskuplje je 169,99 din, +70% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din66,66 din/l
-
109,99 din159,97 din73,33 din/l+10,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu135,00 din90,00 din/l+35,01 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta149,99 din99,99 din/l+50,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad154,99 din103,33 din/l+55,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta159,99 din106,66 din/l+60,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd160,00 din106,67 din/l+60,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta161,99 din107,99 din/l+62,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta164,90 din109,93 din/l+64,91 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu165,00 din110,00 din/l+65,01 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta165,00 din110,00 din/l+65,01 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova165,99 din110,66 din/l+66,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta168,12 din112,08 din/l+68,13 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta169,99 din113,33 din/l+70,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 99,99 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 159,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOKA KOLA 1.5L CHERRYAleksandrović
- COCA-COLA CHERRY 1.5LAman
- SOK GAZIRANI COCA COLA CHERRY 1,5LAroma, City
- SOK COCA COLA CHERRY 1.5L PETBB Trade, Idea, Mercator, Roda
- 1.5 PET COKE CHERRYEuro Ša M
- COCA COLA 1.5 L CHERRY RSLuki
- Coca Cola Tresnja 1.5l PETMaxi, Maxi Online, Mega Maxi, Shop&Go
- COLA CHERRY 1.5LMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%COCA-COLA ZERO 0,5L
- Aman%79,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Čutura%79,99
+35 prodavnica159,98 din/l
−17%COCA-COLA 1L
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Lidl104,99
+34 prodavnice99,99 din/l
−11%COCA-COLA 2X1,5L SJAJNA PONUDA
- Gomex%249,99
- Cash & Carry Plus254,99
- RIČ%254,99
+34 prodavnice83,33 din/l
−17%COCA-COLA ZERO 1L
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura99,99
- Gomex%99,99
+33 prodavnice99,99 din/l
−10%COCA-COLA 2L
- Gomex%164,99
- Cash & Carry Plus166,99
- Aman%174,99
+32 prodavnice82,50 din/l
COCA COLA LIME 0.5L
- Aleksandrović69,99
- Čutura74,99
- Cash & Carry Plus79,99
+28 prodavnica139,98 din/l
−10%COCA-COLA ZERO 2L
- Cash & Carry Plus166,99
- Aman%174,99
- Lidl174,99
+27 prodavnica83,50 din/l
−11%COCA-COLA ZERO 0,33L
- Cash & Carry Plus68,99
- Trnava Promet%70,00
- Lidl76,99
+26 prodavnica209,06 din/l




