Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Schweppes Bitter Lemon 1 l

Schweppes Bitter Lemon 1 l
Pakovanje 1 l 15 prodavnica Barkod 5449000044839
109,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
109,00 din/l
Najskuplje je 124,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,00 din109,00 din/l
-
Aleksandrović2 prodavnice: 109,99 din · Negotin, Zaječar109,99 din109,99 din/l+0,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb109,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99109,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta112,00 din112,00 din/l+3,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta113,00 din113,00 din/l+4,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta114,00 din114,00 din/l+5,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd115,00 din115,00 din/l+6,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta116,02 din116,02 din/l+7,02 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta117,22 din117,22 din/l+8,22 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta117,22 din117,22 din/l+8,22 din
-
MercatorRadnje: Beograd117,22 din117,22 din/l+8,22 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta119,97 din119,97 din/l+10,97 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta119,99 din119,99 din/l+10,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 120,03 – 128,47 din122,84 din122,84 din/l+13,84 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta123,00 din123,00 din/l+14,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta124,99 din124,99 din/l+15,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 109,00 | 117,22 |
| 01.09.2026. | 109,00 | 117,22 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BITER 1L SCHWEPPES petAleksandrović
- SOK GAZIRANI SCHWEPPES BITTER LEMON 1L PETAroma
- SOK SCHWEPPES BITTER LEMON 1L PETBB Trade
- SCHWEPPES BITTER LEMON 1LEuro Ša M, Trlić, Univerexport
- SCHWEPPES BITER LEMON 1lEuroprom
- SOK SCHWEEPES BL 1L PETIdea, Mercator, Roda
- SWEPES BITER LEMON 1LLuki
- SVEPS BITER LEMON 1LMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−13 % po lSchweppes Bitter Lemon 1,5 l
- Cash & Carry Plus142,99
- Trnava Promet143,00
- Lidl147,99
+34 prodavnice95,33 din/l
−12 % po lSchweppes Bitter Lemon 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+29 prodavnica95,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Schweppes Bitter Lemon 1,5 l
- Cash & Carry Plus142,99
- Trnava Promet143,00
- Lidl147,99
+34 prodavnice95,33 din/l
−10%Schweppes Bitter Lemon 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%89,99
- Profi90,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−20%Schweppes Bitter Lemon 0,33 l
- Morava%68,00
- Cash & Carry Plus72,99
- Lidl76,99
+30 prodavnica206,06 din/l
−21%Schweppes Tonic Water 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+30 prodavnica95,99 din/l
−21%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+29 prodavnica95,99 din/l
−12%Schweppes Tonic Water 0,33 l
- VP Dima60,00
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica181,82 din/l
−19%Schweppes Tangerine 1,25 l
- Cash & Carry Plus124,99
- Šumadija Market129,90
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+24 prodavnice99,99 din/l
−4%Schweppes Pink Grapefruit 1,25 l PET
- Aleksandrović119,99
- Šumadija Market129,90
- Transkom 94139,00
+22 prodavnice95,99 din/l




