Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Schweppes Tonic Water 1 l

Schweppes Tonic Water 1 l
Pakovanje 1 l 15 prodavnica Barkod 5449000044808
105,00 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
105,00 din/l
Najskuplje je 129,99 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
105,00 din105,00 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta109,00 din109,00 din/l+4,00 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta109,99 din109,99 din/l+4,99 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta113,00 din113,00 din/l+8,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta114,99 din114,99 din/l+9,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta115,00 din115,00 din/l+10,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd115,00 din115,00 din/l+10,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta116,02 din116,02 din/l+11,02 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 120,03 – 128,47 din122,84 din122,84 din/l+17,84 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta122,99 din122,99 din/l+17,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta124,99 din124,99 din/l+19,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd124,99 din124,99 din/l+19,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta124,99 din124,99 din/l+19,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta129,00 din129,00 din/l+24,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta129,99 din129,99 din/l+24,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Roda · Mercator · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 105,00 | 116,02 |
| 01.09.2026. | 105,00 | 116,02 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TONIK 1L SCHWEPESAleksandrović
- SOK GAZIRANI SCHWEPPES TONIC 1L PETAroma, City
- SCHWEPPS TONIC 1LEuro Ša M
- SCHWEPPES TONIK WATER 1l IBPEuroprom
- SOK SCHWEPPES TONIC WATER 1L PETIdea, Mercator, Roda
- SVEPS TONIC 1LMikromarket
- SCHWEPPES TONIC WATER 1L 12/1Morava
- SCHWEPPES TONIC WATER 1LPrima, Trlić, Univerexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Schweppes Bitter Lemon 1,5 l
- Cash & Carry Plus142,99
- Trnava Promet143,00
- Lidl147,99
+34 prodavnice95,33 din/l
−10%Schweppes Bitter Lemon 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%89,99
- Profi90,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−20%Schweppes Bitter Lemon 0,33 l
- Morava%68,00
- Cash & Carry Plus72,99
- Lidl76,99
+30 prodavnica206,06 din/l
−19%Schweppes Tonic Water 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+30 prodavnica95,99 din/l
−19%Schweppes Bitter Lemon 1,25 l
- Gomex%119,99
- Šumadija Market129,90
- Cash & Carry Plus129,99
+29 prodavnica95,99 din/l
−12%Schweppes Tonic Water 0,33 l
- VP Dima60,00
- Gomex%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica181,82 din/l
−19%Schweppes Tangerine 1,25 l
- Cash & Carry Plus124,99
- Šumadija Market129,90
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+24 prodavnice99,99 din/l
−4%Schweppes Pink Grapefruit 1,25 l PET
- Aleksandrović119,99
- Šumadija Market129,90
- Transkom 94139,00
+22 prodavnice95,99 din/l





