Cene → So i začini → ZACIN ZA ROSTILJ GARDEN 25g
ZACIN ZA ROSTILJ GARDEN 25g
Pakovanje 25 g 3 prodavnice Barkod 8606017633051
24,50 din
najjeftinije u prodavnici Prima
980,00 din/kg
Najskuplje je 29,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
24,50 din980,00 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta29,00 din1.160,00 din/kg+4,50 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta29,99 din1.199,60 din/kg+5,49 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 24,50 | 29,00 |
| 01.09.2026. | 24,50 | 29,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZACIN ZA ROSTILJ GARD.25GPrima
- ZACIN ZA ROSTILJ 25G MORAVKATranskom 94
- ZACIN ZA ROSTILJ GARDEN 25gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%ZAČIN DODATAK JELIMA C 250G
- Maxi%129,99
- Maxi Online%129,99
- Mega Maxi%129,99
+32 prodavnice519,96 din/kg
−20%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 250G
- Aleksandrović114,90
- Morava173,13
- Transkom 94185,00
+32 prodavnice459,60 din/kg
−29%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 400G
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M%269,90
+31 prodavnica620,00 din/kg
−15%ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU ALEVA 90G
- Aleksandrović89,90
- Tekijanka124,88
- Trnava Promet135,00
+30 prodavnica998,89 din/kg
−32%ZAČIN ZA SARMU I PUNJENU PAPRIKU ALEVA 60G
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet%86,00
- Metro95,99
+29 prodavnica1.333,17 din/kg
−15%ZAČIN ZA GOVEĐI GULAŠ ALEVA 50G
- Aleksandrović69,90
- Leon95,99
- Trnava Promet102,00
+29 prodavnica1.398,00 din/kg
−15%ZAČIN ZA PASULJ ALEVA 84G
- Aleksandrović69,90
- Trnava Promet119,00
- Euro Ša M%119,90
+29 prodavnica832,14 din/kg
−26%ZAČIN DODATAK JELIMA C 500G
- Trnava Promet247,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Podunavlje%269,99
+29 prodavnica494,00 din/kg











