Cene → Kućna hemija → Bohor 1800 ml Super
Bohor 1800 ml Super
Pakovanje 1,8 l 1 prodavnica Barkod 8606016591567
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
277,77 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din277,77 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 499,99 | 504,50 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 504,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOHOR AZURE 1.8LTranskom 94
- BOHOR 1800ml SUPERTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−53%Bohor Om Classic 1700 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%318,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- VUM444,99
+9 prodavnica187,64 din/l
−27%Bohor 1500 ml Giardino
- Idea · Mercator · Roda%419,99
- Euro Ša M461,00
- Trlić499,99
279,99 din/l
Bohor color tec det ves 1500ml
- Trlić499,99
- Mikromarket579,99
- Euro Ša M677,00
+2 prodavnice333,33 din/l
−37%Bohor Giardino 1700 ml
- Idea · Mercator · Roda%370,00
- Euro Ša M499,00
- Trlić699,99
217,65 din/l
Bohor Power 1,5 l Tecni Deterdzent
- Mikromarket649,99
- Euro Ša M839,00
- Aman899,99
+2 prodavnice433,33 din/l
−36%Bohor Tango 1700 ml
- Idea · Mercator · Roda%389,99
- Euro Ša M499,00
- Trlić699,99
229,41 din/l
Bohor 2,7 l Azure
- Cash & Carry Plus799,99
- Trlić999,99
296,29 din/lBohor 900 ml
- Transkom 94169,00
- Trlić179,00
187,78 din/l








