Cene → Kućna hemija → DUEL TECNI DETERDZENT ZA VES 2.6L

DUEL TECNI DETERDZENT ZA VES 2.6L
Pakovanje 2,6 l 6 prodavnica Barkod 8606015846095
599,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
230,77 din/l
Najskuplje je 799,90 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,99 din230,77 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta599,99 din230,77 din/l
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta719,78 din276,84 din/l+119,79 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta754,00 din290,00 din/l+154,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta787,50 din302,88 din/l+187,51 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta799,90 din307,65 din/l+199,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 599,99 | 719,78 |
| 01.09.2026. | 599,99 | 719,78 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DUEL TEC.DETER.2.6L UNIVERSALAleksandrović
- DUEL GEL TECNI DET.ZA MASINSKO I RUCNO PRANJEEuro Ša M
- DUEL GEL TEC.DETER.2600ml ZA MAS.I RUCNO PRANJE VESA UNIVERSALLuki
- TEČNI DETERDŽENT DUEL UNIVERZAL 2,6LMetalac Market
- DET.TECNI DUEL 2600ML SOFT LOTUS BEOHEMIJASenta Promet
- DUEL 2.6L TECNI UNIVERSALSunce (Qvattro)
- DUEL TECNI DETERDZENT ZA VES 2.6LTrlić
- DUEL TEČ.DETERDZENT UNIVERSAL 2,6LVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−20 % po lTEČNI DETERDŽENT ZA VEŠ COLOR DUEL 2.45L
- Sunce (Qvattro)%449,99
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
+21 prodavnica183,67 din/l
−34 % po lDUEL TECNI GEL WHITE&COLOR 3600ML
- Aleksandrović549,99
- Europrom568,00
- Sunce (Qvattro)572,99
+9 prodavnica152,78 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%DUEL OMEKŠIVAČ ADRIATIC SENSE 1,6L
- Leon%349,99
- RIČ%379,99
- Cash & Carry Plus399,99
+20 prodavnica218,74 din/l
−24%DUEL GEL PERFECT BLACK 2450ML
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
- Maxi Online · Mega Maxi%679,99
+15 prodavnica257,10 din/l
−17%DUEL OMEKŠIVAC BLUE NOIRE 1.6 L
- Aleksandrović399,99
- Mega Maxi%399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+16 prodavnica249,99 din/l
−17%DUEL OMEKŠIVAC PURPLE DREAM 1.6 L
- Cash & Carry Plus394,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Fortuna Market449,99
+12 prodavnica246,87 din/l
−16%DUEL OMEKSIVAC AURORA BOREALIS 1,6L
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
- Fortuna Market399,99
+12 prodavnica212,44 din/l
−27%DUEL SELECTION UNIVERSAL 8kg
- Mega Maxi · Profi%799,99
- VP Dima999,00
- BB Trade999,97
+11 prodavnica100,00 din/kg
−31%DUEL COMPACT JORGOVAN 3KG
- Idea · Mercator · Roda%450,00
- Mikromarket549,99
- Šumadija Market592,00
+8 prodavnica150,00 din/kg
DUEL OMEKSIVAC BLUE DIAMOND 1.6L
- Prima249,00
- VUM299,99
- Šumadija Market314,00
+10 prodavnica155,63 din/l













