Cene → Kućna hemija → DUEL OMEKSIVAC 1.9l
DUEL OMEKSIVAC 1.9l
Pakovanje 1,9 l 3 prodavnice Barkod 8606015845180
339,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
178,42 din/l
Najskuplje je 429,90 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 339,00 | 379,50 |
| 01.09.2026. | 339,00 | 379,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DUEL OMEKSIVAC BLUE SPRING 1,9LEuro Ša M
- OMEKS.DUEL BLUE DIAMOND 1.6l-627Europrom
- DUEL OMEKS.BLUE SPRING 1.9LPrima
- DUEL OMEKSIVAC 1.9lTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −56 % po l
DUEL MIAMI 1,9L OMEKSIVAC
- VUM149,99
- Euro Ša M339,00
- Transkom 94349,90
+1 prodavnica78,94 din/l
−13 % po lDUEL OMEKSIVAC BLUE DIAMOND 1.6L
- Prima249,00
- VUM299,99
- Šumadija Market314,00
+10 prodavnica155,63 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%DUEL GEL PERFECT BLACK 2450ML
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
- Maxi Online%679,99
+17 prodavnica257,10 din/l
−17%DUEL OMEKŠIVAC BLUE NOIRE 1.6 L
- Aleksandrović399,99
- Mega Maxi%399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+16 prodavnica249,99 din/l
−17%DUEL OMEKŠIVAC PURPLE DREAM 1.6 L
- Cash & Carry Plus394,99
- Aleksandrović399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+13 prodavnica246,87 din/l
−27%DUEL SELECTION UNIVERZAL 8KG
- Mega Maxi%799,99
- Profi%799,99
- VP Dima999,00
+13 prodavnica100,00 din/kg
−34%DUEL TECNI DETERDZENT 2,47L JORGOVAN
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- ZAM%699,90
+13 prodavnica281,63 din/l
−16%DUEL OMEKSIVAC AURORA BOREALIS 1,6L
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
- Fortuna Market399,99
+12 prodavnica212,44 din/l
−31%DUEL COMPACT JORGOVAN 3KG
- Idea%450,00
- Mercator%450,00
- Roda%450,00
+11 prodavnica150,00 din/kg
DUEL OMEKSIVAC BLUE DIAMOND 1.6L
- Prima249,00
- VUM299,99
- Šumadija Market314,00
+10 prodavnica155,63 din/l
















