Cene → Kućna hemija → DUEL JORGOVAN 400g

DUEL JORGOVAN 400g
Pakovanje 400 g 5 prodavnica Barkod 8606013178723
159,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
399,93 din/kg
Najskuplje je 189,90 din, +19% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,97 din399,93 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta168,49 din421,23 din/kg+8,52 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta179,00 din447,50 din/kg+19,03 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta180,00 din450,00 din/kg+20,03 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta189,90 din474,75 din/kg+29,93 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 159,97 | 179,00 |
| 01.09.2026. | 159,97 | 179,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET DUEL JORGOVAN 400GBB Trade
- DUEL JORGOVAN 400grLuki
- DUEL 400G JORGOVANSunce (Qvattro)
- DUEL JORGOVAN 400gTrlić
- PRAŠAK 360G DUEL JORGOVANVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%DUEL OMEKŠIVAČ ADRIATIC SENSE 1,6L
- Leon%349,99
- RIČ%379,99
- Cash & Carry Plus399,99
+20 prodavnica218,74 din/l
−24%DUEL GEL PERFECT BLACK 2450ML
- Euro Ša M%629,90
- Cash & Carry Plus629,99
- Maxi Online · Mega Maxi%679,99
+15 prodavnica257,10 din/l
−17%DUEL OMEKŠIVAC BLUE NOIRE 1.6 L
- Aleksandrović399,99
- Mega Maxi%399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+16 prodavnica249,99 din/l
−17%DUEL OMEKŠIVAC PURPLE DREAM 1.6 L
- Cash & Carry Plus394,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Fortuna Market449,99
+12 prodavnica246,87 din/l
−16%DUEL OMEKSIVAC AURORA BOREALIS 1,6L
- Euro Ša M%339,90
- Cash & Carry Plus339,99
- Fortuna Market399,99
+12 prodavnica212,44 din/l
−27%DUEL SELECTION UNIVERSAL 8kg
- Mega Maxi · Profi%799,99
- VP Dima999,00
- BB Trade999,97
+11 prodavnica100,00 din/kg
DUEL OMEKSIVAC BLUE DIAMOND 1.6L
- Prima249,00
- VUM299,99
- Šumadija Market314,00
+10 prodavnica155,63 din/l
−31%DUEL COMPACT JORGOVAN 3KG
- Idea · Mercator · Roda%450,00
- Mikromarket549,99
- Šumadija Market592,00
+8 prodavnica150,00 din/kg














