Cene → Smrznuti proizvodi → Visnja 1 kg Frikom
Visnja 1 kg Frikom
Pakovanje 1 kg 5 prodavnica Barkod 8606006082617
1.099,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.099,99 din/kg
Najskuplje je 1.199,99 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.099,99 din1.099,99 din/kg
-
VUM76 radnji u 40 mesta1.120,00 din1.120,00 din/kg+20,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta1.159,00 din1.159,00 din/kg+59,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.169,99 din1.169,99 din/kg+70,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik1.199,99 din1.199,99 din/kg+100,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.099,99 | 1.159,00 |
| 01.09.2026. | 1.099,99 | 1.159,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VOCE ZAMRZNUTO VISNJA BK 1kgCash & Carry Plus
- SMRZNUTA VIŠNJA 1KG BEZ KOŠTICE FRIKOMFortuna Market
- FRI.SM.VISNJA BEZ KOSTICA 1KGMikromarket
- VISNJA 1kg FRIKOMTrlić
- FRIKOM VISNJA BK 1KGVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Visnja 500g Frikom zam.
- Leon469,99
- Aleksandrović589,99
- Euro Ša M646,00
+8 prodavnica939,98 din/kg
−9%Višnja Smrz 300 g Flora
- Senta Promet387,99
- Maxi Online · Mega Maxi409,99
- Mercator · Roda409,99
+3 prodavnice1.293,30 din/kg
Višnja 450 g Smrz Flora
- BB Trade258,50
- Senta Promet268,13
- Gomex301,12
+4 prodavnice574,44 din/kg
Visnja Bela Cokolada Gracia 1,6 kg Gelato
- RIČ1.049,99
- Trlić1.389,00
- Aleksandrović1.449,99
+2 prodavnice656,24 din/kg
Visnja Polar Food 300 g
- Maxi · Mega Maxi353,99
- Cash & Carry Plus354,99
- Aman399,99
1.179,97 din/kg
ViSnja 300g #10 Frikom
- BB Trade213,97
- Morava450,00
- Medius459,99
713,23 din/kgVisnja 1 kg Friglo
- Sunce (Qvattro)1.199,99
- Trlić1.249,99
1.199,99 din/kgVisnja Smrz.Fl 450 g
- Metro549,00
- Mikromarket630,00
1.220,00 din/kg














