Cene → Hleb i peciva → KOLAČI TULUMBA MALA DOMENICA 500G

KOLAČI TULUMBA MALA DOMENICA 500G
Pakovanje 500 g 9 prodavnica Barkod 5319990443502
373,50 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
747,00 din/kg
Najskuplje je 449,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
373,50 din747,00 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta399,99 din799,98 din/kg+26,49 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu419,00 din838,00 din/kg+45,50 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad434,99 din869,98 din/kg+61,49 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta436,05 din872,10 din/kg+62,55 din
-
MercatorRadnje: Beograd439,99 din879,98 din/kg+66,49 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta439,99 din879,98 din/kg+66,49 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta444,99 din889,98 din/kg+71,49 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta449,99 din899,98 din/kg+76,49 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 373,50 | 436,05 |
| 01.09.2026. | 373,50 | 436,05 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TULUMBA MALA 500gr DOMENICACash & Carry Plus
- KOLAČI DOMENICA GRČKA MALA TULUMBA 500GGomex
- KOLAČ MALA GRČKA TULUMBA 500G DOMENIdea, Mercator, Roda
- TULUMBA MALA 500G KOLIDPrima
- DOMENICA 500g TULUMBA MALASunce (Qvattro)
- KOLAČ TULUMBA GRČKA MALA 500GR DOMENICASuper Vero
- KOLAČI TULUMBA MALA DOMENICA 500GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KOLAČI KOTORSKA KREMPITA MORSAL 300G
- Cash & Carry Plus379,99
- Sunce (Qvattro)446,99
- Šumadija Market447,00
+13 prodavnica1.266,63 din/kg
−13%KOLAČI MINI PRINCES KROFNE MORSAL 350G
- ZAM399,90
- Cash & Carry Plus399,99
- Maxi%439,99
+12 prodavnica1.142,57 din/kg
−30%KOLAČI BOMBICE MEDENE MARLENKA 235G
- ZAM%549,90
- Cash & Carry Plus749,99
- Sunce (Qvattro)839,99
+12 prodavnica2.340,00 din/kg
KOLAČI ČUPAVCI MORSAL 300G
- VUM365,00
- Sunce (Qvattro)375,99
- Europrom379,90
+12 prodavnica1.216,67 din/kg
KOLAČI BOMBICE MEDENE SA KAKAOM MARLENKA 235G
- Cash & Carry Plus749,99
- ZAM789,90
- Europrom849,90
+11 prodavnica3.191,45 din/kg
−6%KOLAČI KOKOS KOCKA SWEET DAYS 250G
- Europrom162,90
- Cash & Carry Plus209,99
- Leon239,99
+11 prodavnica651,60 din/kg
KOLAČI MAĐARICA MORSAL 300G
- Sunce (Qvattro)335,99
- VUM359,99
- Europrom379,90
+10 prodavnica1.119,97 din/kg
KOLAČI MALA TULUMBA SWEET DAYS 400G
- Cash & Carry Plus244,99
- Leon282,99
- Trnava Promet303,00
+10 prodavnica612,48 din/kg






