Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → NAMAZ OD MASLACA SLANI 200g IMLEK

NAMAZ OD MASLACA SLANI 200g IMLEK
Pakovanje 200 g 3 prodavnice Barkod 8601500127055
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Štubik
1.499,95 din/kg
Najskuplje je 489,99 din, +63% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije12 prodavnica: 239,90 - 469,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Štubik299,99 din1.499,95 din/kg
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5239,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb239,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7239,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb239,90 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6279,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10299,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2299,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15379,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49469,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb469,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68469,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36469,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta461,01 din2.305,05 din/kg+161,02 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta489,99 din2.449,95 din/kg+190,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 299,99 | 456,51 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 456,51 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAMAZ OD MASLACA 200G SLANIAleksandrović
- NAMAZ OD MASLACA SLANI MOJA KRAVICA 200GAroma
- NAMAZ OD MASLACA SLANI 200GR.Europrom
- MASLAC NAMAZ IMLEK KRAVICA SLANI 200GGomex
- NAMAZ OD MASLACA SLAN.200Prima
- NAMAZ OD MASLACA SLANI 200g IMLEKTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%NAMAZ HUMMUS SEME BUNDEVE RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+23 prodavnice905,00 din/kg
−9%NAMAZ HUMMUS NATURAL RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Leon199,99
- Podunavlje%199,99
+22 prodavnice905,00 din/kg
−13%NAMAZ HUMMUS PIKANT RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Univerexport%199,99
- ZAM209,90
+19 prodavnica905,00 din/kg
NAMAZ HUMMUS ŠITAKE RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Metro206,39
- ZAM209,90
+16 prodavnica905,00 din/kg
NAMAZ HUMMUS KARAMELIZOVANI LUK RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Metro206,39
- Aleksandrović219,99
+13 prodavnica905,00 din/kg
−13%NAMAZ HUMMUS ITALIANO RIBELLA 200G
- Trnava Promet181,00
- Senta Promet%199,99
- Univerexport%199,99
+13 prodavnica905,00 din/kg
NAMAZ HUMMUS OD LEBLEBIJA CARNEX 95G
- Aleksandrović109,99
- Euro Ša M116,00
- RIČ139,99
+12 prodavnica1.157,79 din/kg
−18%NAMAZ HUMMUS ORIGINAL GURU 180G
- Trnava Promet181,00
- Univerexport%186,99
- Metro191,40
+12 prodavnica1.005,56 din/kg








