Cene → So i začini → BAKINA GOVEDJA SUPA 40g ALEVA
BAKINA GOVEDJA SUPA 40g ALEVA
Pakovanje 40 g 1 prodavnica Barkod 8600947035176
44,90 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
1.122,50 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
44,90 din1.122,50 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 44,90 | 46,95 |
| 01.09.2026. | 44,90 | 46,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUPA BAKINA GOVEDJA BISTRA 40GREuro Ša M
- BAKINA GOVEDJA SUPA 40g ALEVATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−63 % po kgSUPA BISTRA GOVEĐA YUMIS 65G
- Europrom26,90
- Trnava Promet%34,00
- Čutura49,99
+9 prodavnica413,85 din/kg
−59 % po kgGovedja supa Premia 65g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%29,99
461,38 din/kg- −54 % po kg
SUPA GOVEDJA BISTRA 58g MORAVKA
- Europrom29,90
- Transkom 9429,90
- Trlić29,99
+4 prodavnice515,52 din/kg




