Cene → Slatkiši i žitarice → BISKVIT SL CHOCO BISCUIT 300G

BISKVIT SL CHOCO BISCUIT 300G
Pakovanje 300 g 5 prodavnica Barkod 8600946854303
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
1.166,63 din/kg
Najskuplje je 446,69 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din1.166,63 din/kg
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta369,99 din1.233,30 din/kg+20,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta399,00 din1.330,00 din/kg+49,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu424,00 din1.413,33 din/kg+74,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta446,69 din1.488,97 din/kg+96,70 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 349,99 | 388,50 |
| 29.09.2026. | 349,99 | 388,50 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 378,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL CHOCO BISCUIT 300GAleksandrović
- BISKVIT SL CHOCO BISCUIT 300GBB Trade
- CHOCO BISCUIT 300GEuro Ša M
- CHOCO BISCUIT 300G SLPrima
- SL CHOCO BISKVIT 300G 12#Transkom 94
- CHOCO BISKVIT 300G SLTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%BISKVIT JAFFA 300G
- Aman%219,99
- Cash & Carry Plus219,99
- Sunce (Qvattro)%219,99
+35 prodavnica733,30 din/kg
−29%BISKVIT CHOCO BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trlić%49,99
- Trnava Promet52,00
+34 prodavnice1.666,33 din/kg
−38%BISKVIT DESERT NARANDŽA MILKA 147G
- Cash & Carry Plus99,99
- Leon139,99
- Aman%149,99
+33 prodavnice680,20 din/kg
−24%BISKVIT JAFFA 150G
- Aksa95,00
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Leon%119,99
+31 prodavnica633,33 din/kg
−29%BISKVIT MLEČNI BARNI 30G
- Aman%49,99
- Trnava Promet52,00
- Idea · Mercator · Roda52,99
+30 prodavnica1.666,33 din/kg
−24%BISKVIT MILK CHOCO JAFFA 158G
- Čutura%129,99
- Idea · Mercator · Roda%134,99
- Super Vero144,99
+24 prodavnice822,72 din/kg
−24%BISKVIT ČOKO MOJA KRAVICA 145G
- Medius%199,90
- Cash & Carry Plus209,99
- ZAM229,90
+24 prodavnice1.378,62 din/kg
−30%BISKVIT MILK O LALA 35G
- Cash & Carry Plus34,99
- RIČ%34,99
- Trnava Promet35,00
+23 prodavnice999,71 din/kg











