Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS CHOCO BISCUIT 240G SWISSLION

KEKS CHOCO BISCUIT 240G SWISSLION
Pakovanje 240 g 15 prodavnica Barkod 8600946854297
269,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
1.124,96 din/kg
Najskuplje je 507,99 din, +88% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
269,99 din1.124,96 din/kg
-
299,99 din474,99 din1.249,96 din/kg+30,00 din
-
299,99 din469,99 din1.249,96 din/kg+30,00 din
-
299,99 din459,99 din1.249,96 din/kg+30,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula329,99 din1.374,96 din/kg+60,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta339,99 din1.416,63 din/kg+70,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta359,00 din1.495,83 din/kg+89,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta369,90 din1.541,25 din/kg+99,91 din
-
400,00 din1.666,67 din/kg+130,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun400,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača400,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac400,00 din
- Kragujevac · Metro400,00 din
- Niš · Metro400,00 din
- Novi Sad · Metro400,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta452,00 din1.883,33 din/kg+182,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta461,97 din1.924,88 din/kg+191,98 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta469,99 din1.958,29 din/kg+200,00 din
-
469,99 din1.958,29 din/kg+200,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta469,99 din1.958,29 din/kg+200,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad507,99 din2.116,63 din/kg+238,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 269,99 | 459,99 |
| 01.09.2026. | 269,99 | 459,99 |
Promene cene
- VP Dima 25.09. 423,00 → 359,00 din -15%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BISKVIT SL CHOCO BISCUIT 240GBB Trade
- KEKS CHOCO BISCUIT 240grCash & Carry Plus
- COKO BISKVIT 240GEuro Ša M
- KEKS CHOCO BISCUIT 240G SWISSLIONIdea, Mercator, Roda
- Keks SL Choco biscuit Swisslion 240gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 240G SL CHOCO BISCUIT-STAND.-VAR.Metro
- CHOCO BISCUIT 240GSunce (Qvattro)
- BISKVIT CHOCO BISCUIT 240GR SWISSLIONSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−56 % po kgKEKS MLEVENI POSNI APETIT SWISSLION 300G
- Euro Ša M148,00
- Aleksandrović149,99
- RIČ154,99
+6 prodavnica493,33 din/kg- −53 % po kg
KEKS JAFFA BISCUIT ORANGE 150G
- BB Trade79,90
- Gomex144,99
532,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
KEKS PLAZMA 300G BAMBI
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
−19%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%589,99
- Euro Ša M%599,90
+32 prodavnice737,49 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
- Podunavlje%119,99
+38 prodavnica571,38 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+35 prodavnica1.359,92 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%279,99
- Podunavlje279,99
- Cash & Carry Plus284,99
+35 prodavnica933,30 din/kg










