Cene → Slatkiši i žitarice → STARK INTEGRALNI KEKSICI 185g KAKAO

STARK INTEGRALNI KEKSICI 185g KAKAO
Pakovanje 185 g 5 prodavnica Barkod 8600939843291
117,39 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
634,54 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
117,39 din634,54 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta118,68 din641,51 din/kg+1,29 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta119,90 din648,11 din/kg+2,51 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta124,99 din675,62 din/kg+7,60 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 79,99 - 129,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik129,99 din702,65 din/kg+12,60 din
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 679,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/589,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33129,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49129,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb129,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7129,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10129,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15129,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb129,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2129,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb129,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68129,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36129,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25129,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99129,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296129,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb129,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 117,39 | 119,90 |
| 01.09.2026. | 117,39 | 119,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- INTEG.KEKSICI KAKAO 185G STARKAleksandrović
- KEKS INTEGRALNI KAKAO 185GAroma
- KEKS ŠTARK INTEGRALNI PRELIVENI 185GGomex
- INTEGRALNI KAKAO KEKSICI 185GPrima
- KEKS INTEGRINO 185G KAKAO STARKSenta Promet
- INTEGRALNI KEKSICI KAKAO 185GTranskom 94
- STARK INTEGRALNI KEKSICI 185g KAKAOTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

STARK NAJLEPSE ZELJE JAG-JOG.100GR
- Trnava Promet146,00
- Fortuna Market169,99
- VP Dima172,00
+21 prodavnica1.460,00 din/kg
STARK NAJLEPSE ZELJE MLECNI KREM 100GR
- Aleksandrović169,99
- Metalac Market179,00
- Cash & Carry Plus179,99
+15 prodavnica1.699,90 din/kg
ŠTARK FAZON 22G
- Aleksandrović19,99
- Sunce (Qvattro)20,99
- Podunavlje21,25
+12 prodavnica908,64 din/kg
STARK NOVOGODISNJI PAKETIC 1100G
- BB Trade944,97
- Trlić949,90
- Aleksandrović949,99
859,06 din/kgSTARK NAPOLITANKE KIKIRIKI 180G
- Super Vero179,99
- Trlić179,99
999,94 din/kg








