Cene → Slatkiši i žitarice → Najlepše Želje 250 g Jagoda-Jogurt

Najlepše Želje 250 g Jagoda-Jogurt
Pakovanje 250 g 2 prodavnice Barkod 8600939334072
389,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
1.556,00 din/kg
Najskuplje je 419,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
389,00 din1.556,00 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta419,99 din1.679,96 din/kg+30,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 339,99 | 384,50 |
| 01.09.2026. | 339,99 | 384,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAJ.ZELJE 250G JAGODA-JOGURTAleksandrović
- NOVO NZ JAGODA-JOGURT 250GEuro Ša M
- NAJ.ZELJE JAG.JOG.250G10#STARKTranskom 94
- NAJLEPSE ZELJE JAGODA 250gTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−40 % po kgČokolada Mlečna Najlepše Želje 160 g
- Trlić%149,99
- Europrom%249,90
- Idea · Mercator · Roda%269,99
+18 prodavnica937,44 din/kg
−37 % po kgNajlepše Želje Mlečni Krem i Komadići Keksa 184 g
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Sunce (Qvattro)439,99
- Aroma445,30
+4 prodavnice978,26 din/kg
−36 % po kgČokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Najlepše Želje Dražirani Kikiriki 40 g
- Čutura79,99
- Aroma93,60
- Super Vero94,99
+15 prodavnica1.999,75 din/kg
−54%Najlepše Želje 250 g Noisette
- Idea · Mercator · Roda%300,00
- VUM539,99
- Sunce (Qvattro)544,99
+7 prodavnica1.200,00 din/kg
−52%Najlepše Želje Mlečni Krem i Komadići Keksa 184 g
- Idea · Mercator · Roda%180,00
- Sunce (Qvattro)439,99
- Aroma445,30
+4 prodavnice978,26 din/kg
Najlepše Želje Crna 30 g
- Europrom69,90
- Trlić69,99
- Aroma79,99
+4 prodavnice2.330,00 din/kg
Najlepše Želje Mlečni Krem 100 g
- Aksa107,00
- Trlić136,90
- Europrom179,90
+4 prodavnice1.070,00 din/kg
−19%Najlepše Želje Noisette 180 g
- Trlić239,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Europrom354,90
+2 prodavnice1.327,78 din/kg
Najlepše želje sa celim lešnikom 190g
- Transkom 94269,00
- Europrom419,90
- Aleksandrović429,99
+3 prodavnice1.415,79 din/kg
Najlepše Želje Mini Noisette 135 g
- Euro Ša M292,00
- Transkom 94319,00
- Trlić389,99
+1 prodavnica2.162,96 din/kg










