Cene → Slatkiši i žitarice → Jastučići Punjeni Kakao Kremom Takovo 250 g

Jastučići Punjeni Kakao Kremom Takovo 250 g
Pakovanje 250 g 5 prodavnica Barkod 5310142002080
271,77 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
1.087,08 din/kg
Najskuplje je 335,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
271,77 din1.087,08 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta280,76 din1.123,04 din/kg+8,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 297,29 – 334,45 din313,54 din1.254,16 din/kg+41,77 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad323,99 din1.295,96 din/kg+52,22 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta335,00 din1.340,00 din/kg+63,23 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 271,77 | 313,54 |
| 01.09.2026. | 271,77 | 313,54 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Čar na dar jastuMikromarket
- CAR NA DAR KAKAO JASTUCNI 250GR MERCATASenta Promet
- ČAR NA DAR KAKAO JASTUČIĆI 250G SWISSLIONSuper Vero
- CAR NA DAR KAKAO JASTUCICI 250GTekijanka
- JASTUČIĆI PUNJENI KAKAO KREMOM TAKOVO 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−57 % po kgŠpajz Dukesa Biscuit sa Kakao Kremom i Kikirikijem 300 g
- Aleksandrović139,99
- Trnava Promet186,00
- Soulfood229,99
+1 prodavnica466,63 din/kg- −52 % po kg
Alyan Zerre Kakao i Mlečne Praline Punjene Kremom sa Ukusom Lešnika 250 g
- Sunce (Qvattro)129,99
- Soulfood259,99
- Prima290,00
519,96 din/kg
−41 % po kgStixis sa Kakao Kremom 250 g NNC
- Sunce (Qvattro)159,99
- Čutura179,99
- Cash & Carry Plus189,99
+1 prodavnica639,96 din/kg






