Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Noblice Cremoso 190 g

Keks Noblice Cremoso 190 g
Pakovanje 190 g 5 prodavnica Barkod 8600462041058
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
578,89 din/kg
Najskuplje je 134,97 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,99 din578,89 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta129,00 din678,95 din/kg+19,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,90 din683,68 din/kg+19,91 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta129,99 din684,16 din/kg+20,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta134,97 din710,37 din/kg+24,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 109,99 | 129,45 |
| 20.09.2026. | 109,99 | 129,45 |
| 01.09.2026. | 109,99 | 127,39 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS NOBLICE CREMOSO 190GAroma, BB Trade
- KEKS BANINI NOBLICE THINS 170GGomex
- JAFFA BAN.NOBLICE CREMOSO190GMikromarket
- NOBLICE CREMOSO 190G/15#Transkom 94
- NOBLICE CREMOSO 190gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−40%Keks Mini Mini Plazma 200 g
- Univerexport%119,99
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
+36 prodavnica599,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg












