Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → La Vita Jabuka 0.2 Brik
La Vita Jabuka 0.2 Brik
Pakovanje 200 ml 2 prodavnice Barkod 8600133231634
36,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
180,00 din/l
Najskuplje je 49,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
36,00 din180,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta49,00 din245,00 din/l+13,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 30,00 | 36,00 |
| 01.09.2026. | 30,00 | 36,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK BR.JABUKA 0.200 LA VIPrima
- SOK JABUKA 200 ML LA VITA CLASŠumadija Market
- LA VITA JABUKA 0.2 BRIKTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Vita Vita Limun 19 g
- Euro Ša M29,00
- Transkom 9429,90
1.526,32 din/kgVita Vita Narandza 19 g
- Euro Ša M29,00
- Transkom 9429,90
1.526,32 din/kgVita Vita Orange 250 g 7#bahus
- Euro Ša M178,00
- Transkom 94179,90
712,00 din/kg
Vitamin C 500 mg Naturel Direkt 30 g
- Cash & Carry Plus229,99
- Prima280,00
7.666,33 din/kg
Vitamin Well Antioxidant 500 ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l
Vitamin Well Refresh 500 ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l
Vitamin Well Reload 500 ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l
Vitamino Napitak Limun 200 g
- BB Trade139,97
- Aman169,99
699,85 din/kg







