Cene → So i začini → VITAL KECAP BLAGI 950g

VITAL KECAP BLAGI 950g
Pakovanje 950 g 5 prodavnica Barkod 8600109151218
276,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
290,53 din/kg
Najskuplje je 329,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
276,00 din290,53 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd278,00 din292,63 din/kg+2,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad299,99 din315,78 din/kg+23,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu313,00 din329,47 din/kg+37,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta329,99 din347,36 din/kg+53,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 276,00 | 299,99 |
| 01.09.2026. | 276,00 | 299,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VITAL KETCHUP BLAGI 950GEuro Ša M
- KETCHUP BLAGI 950GR VITALPrima
- Vital kecap blagi 950 gŠumadija Market
- KEČAP BLAGI 950GR VITALSuper Vero
- VITAL KECAP BLAGI 950gTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%VITAL KECAP BLAGI 100g
- Super Vero%34,99
- Euro Ša M38,00
- Šumadija Market39,00
+3 prodavnice349,90 din/kg
VITAL KECAP LJUTI 100g
- Euro Ša M38,00
- Šumadija Market38,00
- Super Vero38,99
+2 prodavnice380,00 din/kg
−10%VITAL KECAP PIZZA 100g
- Super Vero%34,99
- Euro Ša M38,00
- Šumadija Market38,00
+2 prodavnice349,90 din/kg
VITAL KECAP PIZZA 950G
- Euro Ša M274,00
- Prima314,00
- Trlić329,99
288,42 din/kg