Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → MARGARIN MLECNI 500g PRIJATNO

MARGARIN MLECNI 500g PRIJATNO
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 8600109134280
169,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
338,00 din/kg
Najskuplje je 209,90 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,00 din338,00 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta191,00 din382,00 din/kg+22,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta209,90 din419,80 din/kg+40,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 169,00 | 191,00 |
| 29.09.2026. | 169,00 | 191,00 |
| 01.09.2026. | 169,00 | 180,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PRIJATNO MLECNI MARGARIN 500GEuro Ša M
- PRIJATNO MLECNI MARGARIN 500G VITALLuki
- PRIJATNO MLECNI 500G 10#VITALTranskom 94
- MARGARIN MLECNI 500g PRIJATNOTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%MARGARIN STONI CLASSIC DIJAMANT 250G
- VUM%85,99
- Leon89,99
- Euro Ša M92,00
+34 prodavnice343,96 din/kg
−20%MARGARIN NAMAZNI SA MLEKOM DOBRO JUTRO 250G
- Šumadija Market119,90
- RIČ%119,99
- Tekijanka128,51
+34 prodavnice479,60 din/kg
−17%MARGARIN NAMAZNI SA MLEKOM DOBRO JUTRO 500G
- Leon%159,99
- Lidl194,99
- Tekijanka195,82
+34 prodavnice319,98 din/kg
−18%MARGARIN STONI VITAL 250G
- Europrom%89,90
- Sunce (Qvattro)%89,99
- Transkom 9494,90
+33 prodavnice359,60 din/kg
−22%MARGARIN STONI DIJAVIT DIJAMANT 250G
- Tekijanka%79,99
- ZAM%89,90
- VUM89,99
+32 prodavnice319,96 din/kg
−27%MARGARIN NAMAZNI DIJET DOBRO JUTRO 250G
- Metalac Market%79,99
- Trnava Promet%91,00
- Metro93,00
+32 prodavnice319,96 din/kg
−13%MARGARIN NAMAZNI LIGHT DOBRO JUTRO 500G
- Mere110,00
- Leon115,99
- Lidl128,99
+31 prodavnica220,00 din/kg
−9%MARGARIN NAMAZNI LIGHT DOBRO JUTRO 250G
- Leon77,99
- Metro87,00
- Tekijanka88,78
+30 prodavnica311,96 din/kg












