Cene → Slatkiši i žitarice → Štrudla Smokva Posna 240 g Medela

Štrudla Smokva Posna 240 g Medela
Pakovanje 240 g 10 prodavnica Barkod 8600104004397
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
499,96 din/kg
Najskuplje je 179,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,99 din499,96 din/kg
-
139,00 din579,17 din/kg+19,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun139,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača139,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac139,00 din
- Kragujevac · Metro139,00 din
- Niš · Metro139,00 din
- Novi Sad · Metro139,00 din
- Požarevac · Metro139,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta139,99 din583,29 din/kg+20,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta144,90 din603,75 din/kg+24,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta145,00 din604,17 din/kg+25,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,90 din624,58 din/kg+29,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din624,96 din/kg+30,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta154,00 din641,67 din/kg+34,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta170,00 din708,33 din/kg+50,01 din
-
179,99 din749,96 din/kg+60,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 119,99 | 147,45 |
| 19.09.2026. | 119,99 | 147,45 |
| 01.09.2026. | 129,50 | 147,45 |
Promene cene
- Metro 01.10. 149,00 → 139,00 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- STRUDLA MEDELA 240G SMOK.POSNAAleksandrović
- KEKS STRUDLA SMOKVA 240gr POSNACash & Carry Plus
- STRUDLA POSNA INT SMOKVA 240GEuro Ša M
- STRUDLA POSNA SMOKVA 240g MEDELAEuroprom
- Posna Integr.Strudla smokva Medela 240gMaxi Online
- 240G STRUDLA MEDELA-POSNAMetro
- MEDELA STRUDLA SMOKVA 240G POSNAMikromarket
- STRUDLA POSNA INTEG.240G SMOKVA MEDELAMorava
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−21 % po kgŠtrudla Smokva 252 g Zitoprerada
- Trnava Promet100,00
- Mere113,90
- Trlić119,00
+4 prodavnice396,83 din/kg
−17 % po kgŠtrudla Smokva Medela 240 g
- Univerexport%99,00
- VUM%109,99
- Trlić%119,99
+4 prodavnice412,50 din/kg- −16 % po kg
Štrudla Smokva 240 g BG Produkt
- Trnava Promet101,00
- Tekijanka106,92
- Prima109,00
+4 prodavnice420,83 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Štrudla Smokva 240 g Medela
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−23%Štrudla Mešano Voće Medela 240 g
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus%119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−20%Štrudla Višnja Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+20 prodavnica499,96 din/kg
−20%Štrudla Kajsija 240 g Medela
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+19 prodavnica499,96 din/kg
−24%Štrudla Jagoda Vanila Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%119,99
+13 prodavnica499,96 din/kg
Štrudla Brownie Malina 240 g Medela
- Cash & Carry Plus144,99
- Trnava Promet150,00
- Podunavlje157,25
+14 prodavnica604,13 din/kg
Štrudla Tamna Jaffa Pomoradža Medela 240 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M152,00
- Tekijanka157,30
+10 prodavnica624,96 din/kg
Štrudla Smokva Medela 360 g
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M195,00
+9 prodavnica505,56 din/kg








