Cene → Alkoholna pića → VINO ROZE TIKVEŠ 0.5L

VINO ROZE TIKVEŠ 0.5L
Pakovanje 500 ml 8 prodavnica Barkod 5310008005934
259,00 din
najjeftinije u prodavnici Morava
518,00 din/l
Najskuplje je 409,99 din, +58% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,00 din518,00 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta285,00 din570,00 din/l+26,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad339,99 din679,98 din/l+80,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 347,75 – 380,35 din358,61 din717,22 din/l+99,61 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta380,99 din761,98 din/l+121,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta384,99 din769,98 din/l+125,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd394,99 din789,98 din/l+135,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta409,99 din819,98 din/l+150,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 259,00 | 358,61 |
| 01.09.2026. | 259,00 | 358,61 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TIKVES ROSE VINO 500MLEuro Ša M
- VINO ROSE 0.5L TIKVEŠIdea, Mercator, Roda
- Vino rose Tikves 0,5lMega Maxi
- VINO TGA ZA JUG 0.187L "TIKVES"Morava
- VINO ROSE 0.5L TIKVESPrima
- VINO ROZE 0.5L TIKVEŠSuper Vero
- VINO ROZE TIKVEŠ 0.5LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−61 % po lVINO ROZE CUVEE NATARA 0.75L
- Idea%150,00
- Mercator%150,00
- Roda%150,00
+2 prodavnice200,00 din/l- −23 % po l
VINO ROZE TAMBURAŠKO 0.75L
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport449,99
399,99 din/l
−18 % po lVINO ROZE MUSCAT FIORELLI 0.75L
- Aleksandrović319,99
- Šumadija Market345,00
- Europrom349,90
+9 prodavnica426,65 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea%389,99
- Mercator%389,99
- Roda%389,99
+31 prodavnica519,99 din/l










