Cene → Prerađeno voće i povrće → KORNISONI MILSA 2300g
KORNISONI MILSA 2300g
Pakovanje 2,3 kg 2 prodavnice Barkod 8600101850362
329,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro), na akciji do 29.09.
143,47 din/kg
Najskuplje je 429,90 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din429,99 din143,47 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta429,90 din186,91 din/kg+99,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 429,90 | 429,95 |
| 19.09.2026. | 429,90 | 429,95 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 389,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MILSA 2.300kg KRASTAVACSunce (Qvattro)
- KORNISONI MILSA 2300gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%KORNIŠONI EXTRA 3-6CM AMFISSA 680G
- Aleksandrović229,99
- Cash & Carry Plus259,99
- Fortuna Market279,99
+28 prodavnica338,22 din/kg
−30%KORNIŠONI EXTRA BABY AMFISSA 680G
- Super Vero%299,99
- Idea · Mercator · Roda%339,99
- Fortuna Market359,99
+26 prodavnica441,16 din/kg
−16%KORNIŠONI 3-6CM DIJAMANT 670G
- Euro Ša M273,00
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Univerexport%299,99
+13 prodavnica407,46 din/kg
−21%KORNIŠONI SECKANI DOLINA MORAVE 680G
- Europrom%94,90
- Senta Promet%109,90
- Univerexport116,99
+10 prodavnica139,56 din/kg
−25%KORNIŠONI EXTRA BABY AMFISSA 300G
- Univerexport%194,99
- Fortuna Market219,99
- Aleksandrović229,99
+9 prodavnica649,97 din/kg
−4%KORNIŠONI MPK 680G
- Cash & Carry Plus219,99
- Univerexport%249,99
- Fortuna Market266,90
+6 prodavnica323,51 din/kgKORNISONI TO 680G "MILSA"
- Tekijanka199,99
- ZAM219,90
- VUM219,99
+6 prodavnica294,10 din/kg
−19%KORNISONI DELIKATES BABY 1-3CM 720ML MANARI
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Aroma464,30
- BB Trade475,97
+3 prodavnice411,75 din/kg













