Cene → Alkoholna pića → VINO ROZE ALEXANDRIA CUVEE TIKVEŠ 0.75L

VINO ROZE ALEXANDRIA CUVEE TIKVEŠ 0.75L
Pakovanje 750 ml 11 prodavnica Barkod 5310008005323
950,00 din
najjeftinije u prodavnici Idea, na akciji do 25.10.
1.266,67 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.549,00 din, +63% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
950,00 din1.549,99 din1.266,67 din/l
-
950,00 din1.449,99 din1.266,67 din/l
-
950,00 din1.419,99 din1.266,67 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.299,99 din1.733,32 din/l+349,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.339,97 din1.786,63 din/l+389,97 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.387,00 din1.849,33 din/l+437,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.394,99 din1.859,99 din/l+444,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.399,90 din1.866,53 din/l+449,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.429,99 din1.906,65 din/l+479,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.499,00 din1.998,67 din/l+549,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.549,00 din2.065,33 din/l+599,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.299,99 | 1.419,99 |
| 20.09.2026. | 1.299,99 | 1.419,99 |
| 01.09.2026. | 1.299,99 | 1.409,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO ROSE TIKVES CUVEE ALEKSANDRIJA 0.75LBB Trade
- VINO ALEXANDRIA CUVEE ROSE 0.75L TIKVESCash & Carry Plus, Prima
- VINO ALEKSAND.CUVEE ROSE 0.75Europrom
- VINO ROSE KV ALEKS CUVEE 0,75LIdea, Mercator, Roda
- Vino rose Alexandria Cuvee Tikves 0.75lMega Maxi
- VINO ROSE ALEKSANDRIA CUVEE 0.75L TIKVEŠSuper Vero
- ALEXANDRIA 0,75L CUVEETrlić
- VINO ROZE ALEXANDRIA CUVEE TIKVEŠ 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−65 % po lLA SASTRERIA VINO ROZE 0 75
- Metro%336,00
- Mikromarket655,00
448,00 din/l
−64 % po lVINO ROZE 0.75L RUBIN
- Fortuna Market339,99
- Tekijanka424,99
453,32 din/l
−64 % po lVINO ROZE KVALITETNO RUBIN 0.75L
- Šumadija Market340,00
- Trnava Promet488,00
- Cash & Carry Plus499,99
+18 prodavnica453,33 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
- ZAM%399,90
+37 prodavnica389,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
- Soulfood421,90
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- RIČ%399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%VINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l















