Cene → Alkoholna pića → Vino Belo Chardonnay Tikveš 0,75 l

Vino Belo Chardonnay Tikveš 0,75 l
Pakovanje 750 ml 7 prodavnica Barkod 5310008005095
800,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
1.066,67 din/l
Najskuplje je 1.286,50 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
800,00 din1.179,99 din1.066,67 din/l
-
800,00 din1.239,99 din1.066,67 din/l
-
800,00 din1.299,99 din1.066,67 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta999,99 din1.333,32 din/l+199,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta1.115,00 din1.486,67 din/l+315,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.199,00 din1.598,67 din/l+399,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.286,50 din1.715,33 din/l+486,50 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 999,99 | 1.199,00 |
| 20.09.2026. | 999,99 | 1.199,00 |
| 01.09.2026. | 999,99 | 1.209,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO BELO TIKVES CHARDONNAY SS 0.75LAroma, City
- TIKVES CHARDONNAY SPEC SEL. 750MLEuro Ša M
- VINO BELO KV CHARDONNAY SPEC 0,75LIdea, Mercator, Roda
- VINO CHARDONNAY SS 0.75L TIKVESPrima
- VINO BELO CHARDONNAY TIKVEŠ 0,75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lVino Belo Chardonnay Fiorelli 0,75 l
- ZAM299,90
- Aleksandrović319,99
- Mere329,00
+14 prodavnica399,87 din/l
−63 % po lVino Belo Chardonnay Tamburaško 0,75 l
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport449,99
399,99 din/l
−64 % po lVino Belo Smederkva 13.Jul 1 l
- Cash & Carry Plus379,99
- Trnava Promet389,00
- Transkom 94399,00
+14 prodavnica379,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l













