Cene → Alkoholna pića → VINO CRVENO CABARNET SAUVIGNON TIKVEŠ 0,75L

VINO CRVENO CABARNET SAUVIGNON TIKVEŠ 0,75L
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 5310008005040
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
933,32 din/l
Najskuplje je 1.286,50 din, +84% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
699,99 din933,32 din/l
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd826,90 din1.102,53 din/l+126,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.199,00 din1.598,67 din/l+499,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu1.286,50 din1.715,33 din/l+586,51 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 699,99 | 1.012,95 |
| 28.09.2026. | 699,99 | 1.012,95 |
| 20.09.2026. | 826,90 | 1.242,75 |
| 01.09.2026. | 826,90 | 1.286,50 |
Promene cene
- Aroma 28.09. 1.299,99 → 699,99 din -46%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRNO CABERNET SAUVIG NON SS TIKVES 0.75 LAroma, City
- VINO CABERNET SAUVIGNON SS 0.75L TIKVESPrima
- Tikveš cabernet savignon vino crveno 750 mlŠumadija Market
- VINO CRVENO CABARNET SAUVIGNON TIKVEŠ 0,75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
VINO NATARA CABARNET SAUVIGNON 0.75L
- Cash & Carry Plus259,99
- Fortuna Market269,99
- ZAM399,90
346,65 din/l
−59 % po lVINO CRVENO CABERNET SAUVIGNON RUBIN 0,75L
- Šumadija Market289,00
- Aroma%299,99
- Trnava Promet488,00
+19 prodavnica385,33 din/l
−57 % po lVINO CRVENO CABERNET SAUVIGNON FIORELLI 0,75L
- ZAM299,90
- Svetofor308,90
- Aleksandrović319,99
+12 prodavnica399,87 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
- ZAM%399,90
+37 prodavnica389,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
- Soulfood421,90
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- RIČ%399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%VINO BELO ŽDREBAC ČOKA 1L
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l













