Cene → So i začini → Vanilin Šećer 10 g 6/1 Yumis
Vanilin Šećer 10 g 6/1 Yumis
Pakovanje 60 g 5 prodavnica Barkod 8600101468215
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
999,83 din/kg
Najskuplje je 89,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din999,83 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu64,99 din1.083,17 din/kg+5,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta73,13 din1.218,83 din/kg+13,14 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd75,00 din1.250,00 din/kg+15,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta89,99 din1.499,83 din/kg+30,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 59,99 | 73,13 |
| 01.09.2026. | 59,99 | 73,13 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VANIL SECER 6x10gr YUMISCash & Carry Plus
- Vanilin secer 10g 6/1 multipack #12 YumisRIČ
- VANILIN SECER 10G 6/1 YUMISŠumadija Market
- VANILIN ŠEĆER 10G 6/1 MULTIPAK YUMISTekijanka
- VANILIN SECER 10G 6 KOMTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−42 % po kgVanilin Šećer 5+1 60 g Gratis Sweet
- Idea · Mercator · Roda34,50
575,00 din/kg
−17 % po kgVanilin Šećer Super Ponuda Aleva 10 g 6/1
- Mikromarket49,99
- Idea · Mercator · Roda%84,99
- Euro Ša M96,00
+8 prodavnica833,17 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Vanilin Šećer C 10 g 6/1
- Lidl79,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go85,99
- Cash & Carry Plus89,99
+23 prodavnice1.333,17 din/kg
Vanilin Šećer C 10 g
- Super Vero15,99
- Euro Ša M17,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi17,99
+17 prodavnica1.599,00 din/kg
Vanilin Šećer Dr.Oetker 10 g
- Cash & Carry Plus19,99
- Super Vero19,99
- Europrom21,00
+16 prodavnica1.999,00 din/kg
−10%Vanilin Šećer Aleva 10 g
- Mikromarket9,99
- Cash & Carry Plus17,66
- Europrom18,00
+14 prodavnica999,00 din/kg
Vanilin Šećer Burbon Dr.Oetker 10 g
- Cash & Carry Plus31,99
- Idea · Mercator · Roda35,64
- Euro Ša M38,00
+8 prodavnica3.199,00 din/kg
−19%Vanilin Šećer Super Ponuda Aleva 10 g 6/1
- Mikromarket49,99
- Idea · Mercator · Roda%84,99
- Euro Ša M96,00
+8 prodavnica833,17 din/kg
Vanilin Šećer Moravka 10 g
- Fortuna Market7,99
- Prima8,00
- Leon8,70
+9 prodavnica799,00 din/kg
Vanilin Šećer Moravka 10 g 7+1 Gratis
- Prima56,00
- Transkom 9459,90
- Luki69,90
+7 prodavnica5.600,00 din/kg











