Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Ananas Preliv Jog. 160 g

Keks Ananas Preliv Jog. 160 g
Pakovanje 160 g 2 prodavnice Barkod 8600043033151
143,00 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
893,75 din/kg
Najskuplje je 154,00 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
143,00 din893,75 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta154,00 din962,50 din/kg+11,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 143,00 | 147,40 |
| 01.09.2026. | 143,00 | 147,40 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- WELLNESS 160G INTEG.KEKS ANANAS JOGURTAleksandrović
- WELLNESS INTEGRALNI KEKS ANANAS I JOGURT 160GAroma
- WELLNESS INT. KEKS ANANAS I JOGURT 160GEuro Ša M
- WELLNES ANANAS JOGURT 160GR BAMBEuroprom
- WELLNES INT.KEKS LESNIK 150g kakao prelivLuki
- KEKS ANANAS PRELIV JOG. 160gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg
−18%Keks Tart Nugat Domaćica 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg












