Cene → Slatkiši i žitarice → Zlatni Pek 750 G-Bambi

Zlatni Pek 750 G-Bambi
Pakovanje 750 g 2 prodavnice Barkod 8600043006360
199,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
265,33 din/kg
Najskuplje je 273,00 din, +37% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,00 din265,33 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu273,00 din364,00 din/kg+74,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 164,00 | 197,00 |
| 01.09.2026. | 164,00 | 197,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZLATNI PEK 750GAleksandrović
- ZLATNI PEK 750 GR.BAMBIEuro Ša M
- KEKS ZLATNI PEK 750G -094Europrom
- KEKS POSNI ZLATNI PEK 630G BAMBIPrima
- ZLATNI PEK 750G-BAMBITrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −32 % po kg
Keks ZLATNI PEK 1kg Bambi 5
- ZAM%179,90
- Metalac Market%189,99
- Podunavlje%189,99
+7 prodavnica179,90 din/kg
−32 % po kgKeks Bambi Zlatni Pek 1 kg
- BB Trade%179,99
- Senta Promet%179,99
- Europrom%189,99
+2 prodavnice179,99 din/kg
−28 % po kgKeks Zlatni Pek 630 g Bambi
- Šumadija Market119,90
- Univerexport%129,00
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+29 prodavnica190,32 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Zlatni Pek 285 g Mleveni Keks Bambi
- VP Dima%109,90
- Metalac Market%109,99
- RIČ114,99
+35 prodavnica385,61 din/kg
Zlatni Pek 145 g Polucokoladiran Keks
- Europrom103,00
- BB Trade105,42
- Senta Promet105,42
+4 prodavnice710,34 din/kgZlatni Pek Bakini Keksići Med i Limun 160 g
- Morava94,99
- Senta Promet109,99
- BB Trade110,00
+3 prodavnice593,69 din/kg
Zlatni pek 250g #16 Bambi
- Europrom100,00
- Gomex100,80
- BB Trade100,81
+2 prodavnice400,00 din/kgZlatni Pek Bakini Keksići sa Kakao Prelivom 160 g
- Senta Promet109,99
- BB Trade110,00
- Mikromarket119,00
+2 prodavnice687,44 din/kg
Zlatni Pek 200 g Polucokoladiran
- Trlić109,99
- Mikromarket116,00
549,95 din/kg













