Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → KNJAZ REMIX LIMUNADA 0,33L
KNJAZ REMIX LIMUNADA 0,33L
Pakovanje 330 ml 4 prodavnice Barkod 8600037001746
57,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
172,73 din/l
Najskuplje je 79,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
57,00 din172,73 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta69,00 din209,09 din/l+12,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta77,97 din236,27 din/l+20,97 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta79,99 din242,39 din/l+22,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 57,00 | 69,50 |
| 01.09.2026. | 57,00 | 69,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK REMIX LIMUNADA 0.33L LIMBB Trade
- KM REMIX LIMUNADA 0,330 CANEuro Ša M
- REMIX LIMUNADA 0.33 CAN-746Europrom
- SOK REMIX LIMUNADA 0.33LPrima
- REMIX KNJAZ LIMUNADA 0.33L 12#Transkom 94
- KNJAZ REMIX LIMUNADA 0,33LTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−28 % po lKNJAZ VODA REMIX 0.5 LIMUN.
- Euro Ša M62,00
- Aroma64,90
- Transkom 9465,00
+2 prodavnice124,00 din/l
−11 % po lKNJAZ MILOS REMIX KRUSKA 0,475L
- BB Trade72,97
- Euro Ša M75,00
- Aroma76,60
+4 prodavnice153,62 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KNJAZ REMIX BRESKVA 0,475L
- Euro Ša M75,00
- Senta Promet76,66
- BB Trade77,97
+6 prodavnica157,89 din/l
KNJAZ REMIX NARANDZA 0.475L
- Euro Ša M75,00
- Senta Promet76,66
- Transkom 9478,00
+5 prodavnica157,89 din/l
Knjaz Milos limun 0.33#24 staklo
- VP Dima79,00
- Metro80,99
- Aleksandrović84,99
+5 prodavnica239,39 din/l![KNJAZ MILOS REMIX KRUSKA 1.5L PET [72311]](/cene/slike/84/8600037001784.jpg?v=9713ab0e)
KNJAZ MILOS REMIX KRUSKA 1.5L PET [72311]
- Aleksandrović99,99
- BB Trade129,97
- Euro Ša M131,00
+5 prodavnica66,66 din/l
KNJAZ MILOS 1,5L Zn+Se MIN.VODA
- Europrom59,90
- Euro Ša M61,00
- Aroma62,20
+4 prodavnice39,93 din/l
KNJAZ MILOS GAZIRANA VODA 1.25L MALINA
- Euro Ša M77,00
- Senta Promet77,90
- Mikromarket79,00
+4 prodavnice61,60 din/l
KNJAZ MILOS LIMUN 1,25L
- Euro Ša M47,00
- Senta Promet50,37
- BB Trade53,97
+4 prodavnice37,60 din/l
KNJAZ MILOS REMIX KRUSKA 0,475L
- BB Trade72,97
- Euro Ša M75,00
- Aroma76,60
+4 prodavnice153,62 din/l






