Cene → Prerađeno voće i povrće → Ananas Kolut 580 ml Giana

Ananas Kolut 580 ml Giana
Pakovanje 580 ml 16 prodavnica Barkod 8594012791763
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
344,81 din/l
Najskuplje je 369,99 din, +85% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din344,81 din/l
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd219,00 din377,59 din/l+19,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta224,98 din387,90 din/l+24,99 din
-
229,99 din279,99 din396,53 din/l+30,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta239,90 din413,62 din/l+39,91 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta249,00 din429,31 din/l+49,01 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta255,00 din439,66 din/l+55,01 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta269,00 din463,79 din/l+69,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta270,00 din465,52 din/l+70,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta275,90 din475,69 din/l+75,91 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta289,99 din499,98 din/l+90,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta295,00 din508,62 din/l+95,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta304,97 din525,81 din/l+104,98 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta348,90 din601,55 din/l+148,91 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta349,00 din601,72 din/l+149,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad369,99 din637,91 din/l+170,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 199,99 | 270,00 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 270,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ANANAS GIANA KOLUTOVI 580MLAroma, City
- KOMPOT GIANA ANANAS KOLUT 580MLBB Trade
- KOMPOT ANANAS 580ml GIANA YUTONCash & Carry Plus
- ANANAS KOLUT 580ML GIANAČutura, Morava, Super Vero
- GIANA ANANAS KOLUT 580MLEuro Ša M, ZAM
- KOMPOT ANANAS GIANA KOLUTIĆI 565GGomex
- ANANAS KOLUT 580 ML GIANALuki
- YUTON.ANANAS KOLUT GIANA580MLMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Ananas Komad 580 ml Giana
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Šumadija Market185,00
- Luki219,00
+12 prodavnica155,17 din/l
−9%Ananas Koluto u Soku 100% 567 g Dole
- Idea · Mercator · Roda%374,99
- VUM380,00
- Cash & Carry Plus387,00
+3 prodavnice661,36 din/kg
−19%Ananas Kolutovi 565 g Barba
- Mere233,90
- Univerexport%269,99
- Aleksandrović279,99
+5 prodavnica413,98 din/kg
−9%Ananas Komadići 565 g Barba
- Leon185,99
- Mikromarket209,80
- VP Dima228,00
+5 prodavnica329,19 din/kg
Ananas 20 g Handful
- Mega Maxi246,99
- Idea · Mercator · Roda253,50
- Aksa269,00
12.349,50 din/kg
−17%Ananas kolutovi Gustona 565g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%199,99
353,96 din/kg
−12%Ananas komadići Gustona 565g
- Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%179,99
318,57 din/kg
Ananas Kolut Malibu 567 g
- Metro248,99
- Europrom269,90
- Trlić309,99
439,14 din/kg












