Cene → Slatkiši i žitarice → GUMENE BOMBONE 100g ROLLE NOLAS

GUMENE BOMBONE 100g ROLLE NOLAS
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 8413178142809
109,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
1.090,00 din/kg
Najskuplje je 139,97 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,00 din1.090,00 din/kg
-
Aleksandrović22 prodavnice: 119,99 - 139,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik119,99 din1.199,90 din/kg+10,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5119,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb119,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26119,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb119,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb139,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu134,00 din1.340,00 din/kg+25,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta139,97 din1.399,70 din/kg+30,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 109,00 | 129,99 |
| 01.09.2026. | 109,00 | 129,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIDAL GUM.BOMB.90G PUNJ.POLJ.Aleksandrović
- BOM GUM VIDAL PUNJ POLJUPCI 90GBB Trade
- BOM.GUM.PUNJ.POLJ.100G VIPrima
- Vidal gum.bombone punjeni poljupci 14#RIČ
- GUMENE BOMBONE 100g ROLLE NOLASTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−57 % po kgGUMENE BOMBONE 70g MESAVINA UKUSA KDV
- Trlić32,90
- Euro Ša M39,00
470,00 din/kg- −49 % po kg
Bombone gumene JELLY teeth 0100 12
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −49 % po kg
Bombone gumene JELLY worms 0100 12
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović79,99
560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Gumene bombone HARIBO cola 0025 50
- Trlić39,00
- Idea%40,00
- Mercator%40,00
+13 prodavnica1.560,00 din/kg
*Gumene bombone BERRIES kupina malina 0100 Pionir 20
- Trnava Promet106,00
- Trlić119,00
- Fortuna Market119,90
+9 prodavnica1.060,00 din/kg
GUMENE BOMBONE YUMMI GUMMI CUPCAKES 70G
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Metalac Market69,00
+6 prodavnica855,71 din/kg
Gumene bombone BEBETO Fast food 30g 24
- Aleksandrović34,90
- Trlić59,00
- Trnava Promet59,00
+6 prodavnica1.163,33 din/kg
*Gumene bombone veseljaci 0080 BG produkt
- Aleksandrović29,90
- Trnava Promet48,00
- Fortuna Market49,99
+4 prodavnice373,75 din/kg
−13%GUMENE BOMONE BANANA AMOS 65G
- Aleksandrović159,99
- Euro Ša M%167,90
- Aman179,99
+4 prodavnice2.461,38 din/kg
−18%Gumene Bombone SOUR PATCH TROPICAL 0080 24
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea%89,99
- Mercator%89,99
+4 prodavnice1.124,88 din/kg
GUMENE BOMBONE YUMMI GUMMI DONUTS 70G
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Senta Promet73,20
+3 prodavnice855,71 din/kg










