Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA KOSU KREM GEL NIVEA 150ML

GEL ZA KOSU KREM GEL NIVEA 150ML
Pakovanje 150 ml 8 prodavnica Barkod 0000042495550
579,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 24.10.
3.866,60 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 839,00 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
579,99 din749,99 din3.866,60 din/l
-
579,99 din779,99 din3.866,60 din/l
-
579,99 din799,99 din3.866,60 din/l
-
769,99 din5.133,27 din/l+190,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro769,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac769,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača769,99 din
- Beograd · Metro, Zemun769,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 784,98 – 834,04 din797,25 din5.315,00 din/l+217,26 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta809,99 din5.399,93 din/l+230,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta820,99 din5.473,27 din/l+241,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta839,00 din5.593,33 din/l+259,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 749,99 | 799,99 |
| 01.09.2026. | 749,99 | 799,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NIVEA krem gel za kosu 150mldm
- GEL KREM ZA KOSU 150ML NIVEAIdea, Mercator, Roda
- NIVEA KREM GEL ZA KOSU 150MLLilly
- Gel za kosu krem Nivea 150mlMega Maxi
- 150ML NIVEA HAIR STY GEL-CREAMMetro
- GEL ZA KOSU KREM GEL NIVEA 150MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+26 prodavnica749,75 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+25 prodavnica749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l











