Cene → Lična higijena i kozmetika → W&G Šampon Herbal 400 ml

W&G Šampon Herbal 400 ml
Pakovanje 400 ml 3 prodavnice Barkod 8008970042213
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Štubik
749,98 din/l
Najskuplje je 399,00 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije12 prodavnica: 299,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Štubik299,99 din749,98 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49299,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6299,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5299,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb299,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38299,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb299,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68299,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99299,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296299,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb299,99 din
-
349,00 din369,90 din872,50 din/l+49,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta399,00 din997,50 din/l+99,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 299,99 | 384,45 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 384,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- W&G 360ML 2U1 HERBALAleksandrović
- W&G SAMPON HERBAL 400MLEuro Ša M
- W&G SAMPON 400ml ZA MASNU KOSUTrlić
- WASH&GO 360ML HERBAL COCTAILZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Normal Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l











