Cene → Kućna hemija → LENOR 900ml LAVANDA&KAMILICA

LENOR 900ml LAVANDA&KAMILICA
Pakovanje 900 ml 11 prodavnica Barkod 8006540866153
319,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
355,54 din/l
Najskuplje je 429,00 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
319,99 din355,54 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta320,00 din355,56 din/l+0,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta321,90 din357,67 din/l+1,91 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 329,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik329,99 din366,66 din/l+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33329,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49329,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6329,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5329,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb329,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38329,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7329,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43329,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10329,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15329,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb329,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2329,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb329,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68329,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36329,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6329,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99329,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296329,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb329,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta339,05 din376,72 din/l+19,06 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu339,99 din377,77 din/l+20,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta349,99 din388,88 din/l+30,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta379,00 din421,11 din/l+59,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta389,39 din432,66 din/l+69,40 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta397,85 din442,06 din/l+77,86 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta429,00 din476,67 din/l+109,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 319,99 | 339,52 |
| 18.09.2026. | 319,99 | 339,52 |
| 01.09.2026. | 319,99 | 339,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LENOR 900ML LAV&CAMAleksandrović
- OMEKS LENOR LAVANDER & CHAMOMILE 0.9LBB Trade
- OMEKSIAC LENOR LAVANDA I KAMILICA 0.9LČutura
- LENOR LAV & CAM 900MLEuro Ša M
- LENOR LAV&CAM 900 MLLuki
- LENOR 0.9L LAV&CAMMikromarket
- OMEK.LENOR 900ML LAVANDA&CAMILMorava
- OMEKS.LENOR LAVANDA & CAM 900MLPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−49%LENOR OMEKSIVAC BEADS SPRING 140GR
- VUM299,99
- dm%329,00
- Sunce (Qvattro)399,99
+14 prodavnica2.142,79 din/kg
−11%LENOR SPRING 675ml
- Metro286,99
- Tekijanka288,58
- Idea%299,99
+13 prodavnica425,17 din/l
*LENOR BEADS GOLD 140G
- VUM299,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Aleksandrović449,99
+13 prodavnica2.142,79 din/kg
−16%LENOR SPRING 1239ML 59PRANJA
- Cash & Carry Plus379,99
- Fortuna Market389,99
- ZAM399,90
+12 prodavnica306,69 din/l
LENOR LAVANDER CHAMOMILE 1625ML
- Prima399,00
- Aleksandrović449,99
- Mikromarket459,99
+12 prodavnica245,54 din/l
LENOR LAVANDA 1239ml 59 PRANJA
- Cash & Carry Plus379,99
- Fortuna Market389,99
- VUM399,99
+11 prodavnica306,69 din/l
−25%LENOR FRESH AIR WIN 36W OMEKŠIVAČ
- Medius%369,90
- Cash & Carry Plus378,31
- Euro Ša M390,00
+10 prodavnica733,93 din/l
−32%Lenor GOLD ORCHID & VANILLA parfem 270g
- Cash & Carry Plus689,99
- Idea%729,99
- Lilly%729,99
+9 prodavnica2.555,52 din/kg









