Cene → Kućna hemija → Omekšivač Lenor Lingenue 1200 ml

Omekšivač Lenor Lingenue 1200 ml
Pakovanje 1,2 l 2 prodavnice Barkod 8006540865941
599,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
499,17 din/l
Najskuplje je 601,81 din, +0% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,00 din499,17 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta601,81 din501,51 din/l+2,81 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 425,00 | 539,00 |
| 01.09.2026. | 425,00 | 539,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKSIVAC LENOR LINGENUE 1200MLAroma, City
- LENOR LINGENUE 1200MLEuro Ša M
- OMEKS.LENOR LINGENUE 1200MLPrima
- LENOR 1200ml LINGENUETrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Prima%429,90
- Cash & Carry Plus449,99
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−33%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Prima%429,90
- Leon%439,99
- Medius%449,90
+35 prodavnica288,33 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l








