Cene → Kućna hemija → Ariel Powder Detergent 7 kg White
Ariel Powder Detergent 7 kg White
Pakovanje 7 kg 5 prodavnica Barkod 8006540558539
1.207,41 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
172,49 din/kg
Najskuplje je 1.599,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.207,41 din172,49 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta1.389,00 din198,43 din/kg+181,59 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.425,00 din203,57 din/kg+217,59 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta1.499,90 din214,27 din/kg+292,49 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.599,99 din228,57 din/kg+392,58 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 1.207,41 | 1.425,00 |
| 01.09.2026. | 1.207,41 | 1.425,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA VES ARIEL PUDRA COLOR 7kgCash & Carry Plus
- ARIEL POWDER WHITE&COLOR 7kg-798Europrom
- DET.ARIEL PRASAK 7KG WHITE TR EASTERNSenta Promet
- ARIEL WHITE 7KGTekijanka
- ARIEL POWDER DETERGENT 7KG WHITETrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Ariel MS 1,95 kg 30w
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+24 prodavnice358,92 din/kg
Ariel 2,6 kg Alpine 40w
- Transkom 94975,00
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
+12 prodavnica375,00 din/kg
−31%Ariel Pods MS 12Pcs
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+11 prodavnica39,99 din/kom
Ariel MS 390 g
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+11 prodavnica843,59 din/kg
−35%Ariel Pods MS 50 kom Kapsule
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom- −15%
Ariel 2,25 l Liquid MS 50 Pranja Tečni Deterdžent
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- Transkom 94%1.199,00
+10 prodavnica488,84 din/l 
Ariel Liquid LND MS 1 l 20w
- Transkom 94599,00
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
+9 prodavnica599,00 din/l
Ariel 2,25 kg MS 30w
- Mikromarket449,99
- VUM799,99
- Sunce (Qvattro)849,99
+8 prodavnica200,00 din/kg










