Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA KOSU MEN NIVEA 150ML

GEL ZA KOSU MEN NIVEA 150ML
Pakovanje 150 ml 13 prodavnica Barkod 0000042495543
507,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
3.380,00 din/l
Najskuplje je 839,00 din, +65% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
507,00 din3.380,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta549,99 din3.666,60 din/l+42,99 din
-
579,99 din799,99 din3.866,60 din/l+72,99 din
-
579,99 din779,99 din3.866,60 din/l+72,99 din
-
579,99 din749,99 din3.866,60 din/l+72,99 din
-
720,49 din4.803,27 din/l+213,49 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro720,49 din
- Beograd · Metro, Zemun720,49 din
- Beograd · Metro, Krnjača720,49 din
- Beograd · Metro, Vidikovac720,49 din
- Novi Sad · Metro720,49 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta749,99 din4.999,93 din/l+242,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad764,99 din5.099,93 din/l+257,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 784,98 – 834,04 din797,25 din5.315,00 din/l+290,25 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta809,99 din5.399,93 din/l+302,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta820,99 din5.473,27 din/l+313,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta820,99 din5.473,27 din/l+313,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta839,00 din5.593,33 din/l+332,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 507,00 | 779,99 |
| 20.09.2026. | 507,00 | 779,99 |
| 01.09.2026. | 507,00 | 788,62 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NIVEA MEN STYLING CREAM 150MLAman
- KREMA ZA KOSU NIVEA MEN STYLING CREAM 4 150mlCash & Carry Plus
- NIVEA MEN CRAFT krema za kosu 150mldm
- KREMA ZA KOSU NIV HAIR STYLIN 150MLIdea, Mercator, Roda
- NIVEA KREMA ZA KOSU ZA MUSKARCE 150MLLilly
- Krema za kosu za muskarce Nivea 150Maxi, Mega Maxi
- 150ML NIVEA MEN STY GEL-ORIGMetro
- NIVEA KREMA ZA KOSU STYLING 150ML BEIERSDORFSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+26 prodavnica749,75 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l
GEL ZA TUŠIRANJE MUSK FELCE AZZURA 650ML
- Aleksandrović299,90
- ZAM299,90
- Senta Promet299,99
+25 prodavnica461,38 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
- Roda%299,99
+25 prodavnica749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l









