Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Oreo 110 g

Keks Oreo 110 g
Pakovanje 110 g 7 prodavnica Barkod 7622210411587
129,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
1.180,91 din/kg
Najskuplje je 157,24 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,90 din1.180,91 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,99 din1.181,73 din/kg+0,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu145,00 din1.318,18 din/kg+15,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta149,97 din1.363,36 din/kg+20,07 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta149,99 din1.363,55 din/kg+20,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta149,99 din1.363,55 din/kg+20,09 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta157,24 din1.429,45 din/kg+27,34 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 129,90 | 149,97 |
| 01.09.2026. | 129,90 | 149,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS OREO 110GBB Trade, Senta Promet
- KEKS OREO 110G -587/932Europrom
- OREO KEKS VANILA 110GRMedius
- OREO KEKS 110GR MONDELEZPrima
- KEKS OREO 110gTrlić
- OREO KEKS 110GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−42 % po kgOreo Keks Original 66 g T
- Sunce (Qvattro)44,99
- Aleksandrović89,99
- Trlić99,99
681,67 din/kg
−37 % po kgOreo Keks Golden Vanila 154 g
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Cash & Carry Plus189,98
- Euro Ša M202,00
+6 prodavnica746,75 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg













