Cene → Slatkiši i žitarice → Oreo Enrobed White 41 g

Oreo Enrobed White 41 g
Pakovanje 41 g 2 prodavnice Barkod 7622202321368
64,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Jabukovac
1.585,12 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
64,99 din1.585,12 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 664,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb64,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1064,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb64,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din2.438,78 din/kg+35,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 64,99 | 82,49 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 82,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS OREO ENROBED WHITE 41GAleksandrović
- OREO ENROBED WHITE 41GTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Oreo Double Stuff 157 g
- Cash & Carry Plus189,98
- Čutura189,99
- Euro Ša M202,00
+9 prodavnica1.210,06 din/kg
−46%Oreo Keks Golden Vanila 154 g
- Idea · Mercator · Roda%115,00
- Cash & Carry Plus189,98
- Euro Ša M202,00
+6 prodavnica746,75 din/kg
Oreo Keks 396 g
- Euro Ša M418,00
- Aleksandrović439,99
- Super Vero443,99
+6 prodavnica1.055,56 din/kgOreo Keks Duopack 352 g
- Leon269,99
- Podunavlje289,99
- Senta Promet299,99
+6 prodavnica767,02 din/kg
Oreo Raspberry 157 g
- Sunce (Qvattro)199,99
- Transkom 94209,00
- Super Vero209,99
+6 prodavnica1.273,82 din/kg
Oreo Brownie 154 g
- Prima119,50
- Transkom 94219,00
- Sunce (Qvattro)219,99
+1 prodavnica775,97 din/kg
Oreo Keks Original 66 g T
- Sunce (Qvattro)44,99
- Aleksandrović89,99
- Trlić99,99
681,67 din/kg
Oreo 66 g
- Cash & Carry Plus74,99
- Luki109,00
1.136,21 din/kg











