Cene → Ulja i masti → ULJE MASLINOVO EXTRA VIRGIN OLYMPIA ILIAKI 750ML

ULJE MASLINOVO EXTRA VIRGIN OLYMPIA ILIAKI 750ML
Pakovanje 750 ml 1 prodavnica Barkod 5206827011136
659,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 21.10.
879,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
659,99 din899,99 din879,99 din/l
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−11 % po lULJE MASLINOVO EXTRA VIRGIN ELMAR 500ML
- Aroma391,80
- Univerexport%649,99
- Cash & Carry Plus754,81
+1 prodavnica783,60 din/l- −20 % po l
ULJE MASLINOVO BASSO EXTRA VIRGINE 1L PET
- Cash & Carry Plus699,99
- Aleksandrović899,90
- Senta Promet1.689,43
699,99 din/l
−20 % po lMaslinovo ulje extra vergine 1/1 IL Capitano
- Cash & Carry Plus699,99
- ZAM%799,90
- Fortuna Market799,99
+21 prodavnica699,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%ULJE SUNCOKRETOVO DIJAMANT 1L
- Aroma184,99
- Univerexport%189,99
- Transkom 94195,00
+37 prodavnica184,99 din/l
−17%ULJE SUNCOKRETOVO DIJAMANT OMEGOL 1L
- ZAM249,90
- Aman%289,99
- RIČ329,99
+30 prodavnica249,90 din/l
−14%ULJE OD KOMINE MASLINE IL CAPITANO 1L
- Cash & Carry Plus399,99
- Transkom 94449,00
- Trnava Promet449,00
+28 prodavnica399,99 din/l
−14%ULJE SUNCOKRETOVO ISKON 1L
- Senta Promet176,00
- Metalac Market182,99
- Europrom%189,90
+25 prodavnica176,00 din/l
−32%ULJE SUNCOKRETOVO DIJAMANT MEDITERAN 1L
- Cash & Carry Plus399,99
- Univerexport%399,99
- RIČ509,99
+16 prodavnica399,99 din/l
−11%ULJE OD KOŠTICE GROŽĐA IL CAPITANO 1L
- Cash & Carry Plus649,99
- Fortuna Market%789,99
- Trnava Promet793,00
+16 prodavnica649,99 din/l
−18%ULJE MASLINOVO EXTRA VIRGIN U SPREJU ALLEGRO 200ML
- Senta Promet429,99
- Cash & Carry Plus449,99
- Idea%482,99
+15 prodavnica2.149,95 din/l
ULJE MASLINOVO EXTRA VIRGIN YBARRA 500ML
- Aleksandrović429,99
- Cash & Carry Plus599,99
- Trnava Promet636,00
+11 prodavnica859,98 din/l












