Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Nescafe Gold Cappucino 14 g

Nescafe Gold Cappucino 14 g
Pakovanje 14 g 6 prodavnica Barkod 7613036701983
59,11 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
4.222,14 din/kg
Najskuplje je 79,00 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,11 din4.222,14 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta59,11 din4.222,14 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta64,99 din4.642,14 din/kg+5,88 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta65,00 din4.642,86 din/kg+5,89 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta65,02 din4.644,29 din/kg+5,91 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta79,00 din5.642,86 din/kg+19,89 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 59,11 | 65,00 |
| 01.09.2026. | 59,11 | 65,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KAP NESCAFE GOLD 14GBB Trade
- KAPUĆINO NESCAFE ORIGINAL 14GGomex
- NES KAPU.GOLD SWT 14GMikromarket
- NESCAFE CAPPUCINO ORIGINAL 14GR.Tekijanka
- NESCAFE GOLD CAPUCINO SWT 8X14GTranskom 94
- NESCAFE GOLD CAPPUCINO 14gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Nescafe Cappucino 250 ml
- Podunavlje154,99
- Tekijanka%159,99
- ZAM169,90
+22 prodavnice619,96 din/l
−29%Nescafe Latte Barista 250 ml
- Podunavlje154,99
- Tekijanka%159,99
- Aleksandrović169,99
+22 prodavnice619,96 din/l
−30%Nescafe Cappuccino Choco 14 g
- Trlić49,00
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%49,50
- Cash & Carry Plus49,99
+20 prodavnica3.500,00 din/kg
Nescafe 3u1 Black Roast 13,5 g 24/1
- BB Trade24,97
- Euro Ša M32,00
- Metalac Market32,00
+10 prodavnica1.849,63 din/kg
Nescafe Americano Barista Style 250 ml
- Podunavlje154,99
- Cash & Carry Plus159,99
- Aleksandrović169,99
+9 prodavnica619,96 din/l
Nescafe cappuccino Box 8 13.5g #8 Nestle
- Mikromarket34,99
- Aleksandrović54,99
- Euro Ša M56,00
+9 prodavnica2.591,85 din/kg
−60%Nescafe Gold Double Choca Mocha 18,5 g
- Idea · Mercator · Roda%30,00
- Trlić54,99
- VUM55,00
+4 prodavnice1.621,62 din/kg
−50%Nescafe Frappe 3u1 Caramel 15 g
- Idea · Mercator · Roda%20,00
- Aleksandrović29,99
- Euro Ša M32,00
+3 prodavnice1.333,33 din/kg








