Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → XIXO PINK LEMONADE 0,25L CAN

XIXO PINK LEMONADE 0,25L CAN
Pakovanje 250 ml 12 prodavnica Barkod 5999571052271
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
199,96 din/l
Najskuplje je 69,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
49,99 din199,96 din/l
-
52,99 din59,90 din211,96 din/l+3,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu54,99 din219,96 din/l+5,00 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 54,99 - 64,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik54,99 din219,96 din/l+5,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3354,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4954,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 654,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/554,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb54,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3854,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2654,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4354,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1054,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1554,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb54,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-254,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb54,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6854,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3654,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2554,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 654,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9954,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29654,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb54,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb64,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta57,97 din231,88 din/l+7,98 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta59,90 din239,60 din/l+9,91 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta59,90 din239,60 din/l+9,91 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik59,99 din239,96 din/l+10,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta60,00 din240,00 din/l+10,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta65,00 din260,00 din/l+15,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta69,90 din279,60 din/l+19,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta69,99 din279,96 din/l+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 49,99 | 59,90 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 59,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- XIXO PINK LIMUNADA JAGODA GAZ 0.25l LIMAleksandrović
- SOK XIXO PINK LIMUNADA 0.25L LIMBB Trade
- SOK XIXO PINK LEMONADE 250mlCash & Carry Plus
- XIXO SD PINK LEMONADE LIMENKA 0,25LEuro Ša M
- XIXO PINK LEMONADE 250MLEuroprom
- SOK XIXO ICE TEA PINK LEMONADE 250MLFortuna Market
- XIXO SD PINK LEMONADE 0.25 CANLuki
- APA.P.E.XIXO I.T. 0,25L PINK LEMONADEMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%XIXO TUTTY FRUITY 0,25L
- Europrom%49,90
- Cash & Carry Plus49,99
- Soulfood%49,99
+29 prodavnica199,60 din/l
−10%XIXO ICE TEA PEACH SHR PET 6X1.5L
- Soulfood64,99
- BB Trade%129,99
- Čutura129,99
+8 prodavnica43,33 din/l
−10%XIXO ICE TEA RASPB.&BLUEB. PET 6X1.5L
- Soulfood64,99
- Čutura89,99
- BB Trade%129,99
+7 prodavnica43,33 din/l
XIXO PEAR 250ML
- Idea56,74
- Mercator56,74
- Roda56,74
+2 prodavnice226,96 din/lXIXO SD PINK LEMONADE LIMENKA 0.25L
- Idea56,74
- Mercator56,74
- Roda56,74
+1 prodavnica226,96 din/lxixo sd tutty fruity can 0,25l apatinska
- Euro Ša M58,00
- Transkom 9459,90
- Podunavlje64,99
232,00 din/l






