Cene → Hrana za kućne ljubimce → CAT JOY CURETINA 85G

CAT JOY CURETINA 85G
Pakovanje 85 g 2 prodavnice Barkod 5949060224122
45,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
529,41 din/kg
Najskuplje je 49,99 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
45,00 din529,41 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta49,99 din588,12 din/kg+4,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 45,00 | 47,50 |
| 18.09.2026. | 45,00 | 47,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CAT JOY CURETINA 85GTrlić
- CAT JOY CURETINA 85GR 24/1VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Cattos za macke piletina 0415 Contimont
- Trnava Promet97,00
- Cash & Carry Plus99,99
- ZAM109,90
+3 prodavnice233,73 din/kg
Cattos za macke govedina 0415 Contimont
- Trnava Promet97,00
- Cash & Carry Plus99,99
- ZAM109,90
+2 prodavnice233,73 din/kg
Cat joy za macke govedina 85g 24
- Trnava Promet34,00
- VP Dima49,00
- Trlić49,99
+1 prodavnica400,00 din/kg
Cat Joy za macke losos 85g 24
- Trnava Promet34,00
- VP Dima45,00
- Trlić49,99
+1 prodavnica400,00 din/kg
Cat joy za macke piletina i jetra 85g 24
- Trnava Promet34,00
- VP Dima45,00
- Trlić49,99
+1 prodavnica400,00 din/kg


